Wieści z uczelni
 
Projekt winwin
 
reklama

KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS

Studium Celne Biała Podlaska
 

Kwartalnik celny
 
ZPP
 
pte_nowe_logo.gif

logo_wue.jpg
 
 
statystyki
 
 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

 

Odwiedzin - 31073

Po stłuczce nie uciekaj!
 
Kategoria Kronika kryminalna
Kronika kryminalna Bialscy policjanci apelują. Zarysowałeś swoim samochodem sąsiednie auto na parkingu np. centrum handlowego? Nie uciekaj z miejsca stłuczki. Poczekaj na właściciela pojazdu, a jeśli ten przez dłuższy czas nie pojawia się, zostaw za wycieraczką jego auta swoje dane kontaktowe.
 
"Dziewczyny na politechniki" i "Kobiety na politechnikach 2018. Rewolucja informatyczek?
 
Kategoria Edukacja

 "Dziewczyny na politechniki" i premiera raportu "Kobiety na politechnikach 2018. Rewolucja informatyczek?"

8 marca na Politechnice Warszawskiej ogłoszono Raport "Kobiety na politechnikach 2018" Fundacji Perspektywy. Odnotowano w nim największy w historii przyrost liczby studentek kierunków informatycznych na polskich uczelniach.

 
Koncert kolęd to nasza niepisana tradycja
 
Kategoria Kultura i Sport
Koncert kolęd to nasza niepisana tradycja

6 stycznia 2018 roku w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej odbył się 21 bożonarodzeniowy, koncert kolęd w wykonaniu chóru Schola Cantorum Misericordis Christi, pod dyrekcją dr. Piotra Karwowskiego.

Zapraszamy na rozmowę z dr Piotrem Karwowskim

 
Szlachetna paczka od bialskich policjantów
 
Kategoria Kronika kryminalna
Kronika kryminalna

Bialscy policjanci i pracownicy cywilni włączyli się w tym roku          w akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując pomoc materialną dla jednej z rodzin z gminy Biała Podlaska.


 
Zaproszenie na Wigilię
 
Kategoria Międzyrzec Podlaski
Zaproszenie na Wigilię Serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane Wigilie 20.12.2017 r. (środa) w świetlicy przy ZSP im. Unitów Podlaskich o godzinie 16.00 dla członków organizacji oraz 21.12.2017 r.  Wigilia organizowana wszystkim mieszkańcom Międzyrzeca Podlaskiego od godziny 15.00 na Placu Jana Pawła II
 
Poszukiwanie argentyńskiego okrętu podwodnego
 
Kategoria AMW w Gdyni

AMWWe wtorek 12 grudnia 2017 r. o godz. 1400 w auli im. Zygmunta Augusta Instytut Nawigacji i Hydrografii Morskiej organizuje seminarium poświęcone tematyce prowadzonych poszukiwań zaginionego argentyńskiego okrętu podwodnego.
 
Kolejny patent chemików z Uniwersytetu w Białymstoku
 
Kategoria UwB

UwB


Sposób otrzymywania nitryli z kwasów karboksylowych, estrów, laktonów i amidów przy użyciu wodorku dialkiloglinu i soli amonowej – to wynalazek, który uzyskał właśnie patent udzielony przez Urząd Patentowy RP. 
Prezydencja Estonii w Unii Europejskiej widziana oczami dziecka. Warsztaty w UCK
 
Kategoria UwB
UwB Na wesoło i na poważnie – tak Estonię poznawali uczniowie, którzy 6 grudnia 2017 r. wzięli udział w warsztatach edukacyjno-kulturowych w Uniwersyteckim Centrum Kultury.

 
Białostoccy licealiści poznają filozofię pod okiem wykładowców z UwB
 
Kategoria UwB
UwB

Poznają najważniejsze kierunki filozoficzne, podstawy logiki i heurystyki, uczą się poprawnego argumentowania. A wszystko to w wolnym czasie, po lekcjach. 90 uczniów z 3 białostockich liceów poznaje filozofię na zajęciach prowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu w Białymstoku.


 
Przewoziła nielegalne papierosy
 
Kategoria Kronika kryminalna
Kronika kryminalna

Ponad 1.600 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy nie trafi na polski rynek. Działania policjantów      z Białej Podlaskiej doprowadziły do zatrzymania samochodu SsangYong, którym podróżowała mieszkanka Terespola.

 
Konferencja "Alternatywy dla neoliberalnego kapitalizmu"
Kategoria PTE
PTE 12 grudnia 2017 r. w Siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie odbędzie się konferencja pt:.:"Alternatywy dla neoliberalnego kapitalizmu".
 
Bezdomne zwierzaki z Białej Podlaskiej dostały mikołajkowe prezenty
 
Kategoria Lokalnie

Bezdomne zwierzaki z Białej Podlaskiej dostały mikołajkowe prezenty

Z okazji Mikołajek do czworonożnych podopiecznych schroniska w naszym mieście trafiły właśnie dary ufundowane przez internautów poprzez http://www.dlaSchroniska.pl/. Są wśród nich pierwsze upominki zebrane dzięki tej charytatywnej platformie w ramach trzeciej już edycji akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka”.
 
Papierosy w kontenerze z Chin
 
Kategoria granica
Papierosy w kontenerze z Chin 21  400 paczek papierosów ujawnili funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej w trakcie czynności kontrolnych na terenie kolejowej bazy kontenerowej w Małaszewiczach.


 
Zaproszenie: Europa w obliczu globalnych wyzwań-Polacy i Niemcy o migracji i cyfryzacji
 
Kategoria Organizacje pozarządowe

Nowe analizy ISP: Czy Grupa Wyszehradzka w obliczu zmian na kontynencie mówi jednym głosem?

12 grudnia  w Warszawie odbędzie się dyskusja pt. "Europa w obliczu  globalnych wyzwań. Niemcy i Polacy w dialogu"

 
50 lat uniwersyteckiej humanistyki w Białymstoku. Rozpoczynają się obchody jubileuszowe
 
Kategoria UwB
UwB

Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Białymstoku rozpoczyna świętowanie pięćdziesięciolecia środowiska humanistycznego. Z tej okazji w najbliższych miesiącach zaplanowanych zostało wiele wydarzeń naukowych i popularyzatorskich.

 
Miłość do lotnictwa mam od dziecka
 
Kategoria Olimpiada lotnicza
Miłość do lotnictwa od dziecka 24 października w Białej Podlaskiej odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Zapraszamy na rozmowę ze zdobywczynią III miejsca w Olimpiadzie- Magdaleną Gałek z Krakowa.
 
VII GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH ZAKOŃCZONO 
 
Kategoria Terespol
VII GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH ZAKOŃCZONO 

Turniej 4 sesji finałowej odbył się w sali bankietowej Galerii Smaków w Terespolu. Zgromadził 41 zawodników z: Terespola, Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Łomaz, Sarnak, Konstantynowa, Piszczaca i Nowosiółek oraz sześciolatka z Białorusi.

 
Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej  spotkanie regionalne z dr. Mariuszem
 
Kategoria Kultura i Sport
Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej – spotkanie regionalne  z dr. Mariuszem Bechtą Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich miłośników regionu na spotkanie z historykiem i publicystą dr. Mariuszem Bechtą, które odbędzie się 15 grudnia  o godzinie 17.00 w Dziale Wiedzy o Regionie. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać  wykładu „Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej”.

 
Hodowla zwierząt czystych ras o wysokich walorach użytkowych szansą na stabilizację rolnictwa
 
Kategoria Tuczna

Hodowla zwierząt czystych ras  o wysokich walorach użytkowych szansą na stabilizację ekonomiczną rolników Lubelszczyzny

23 listopada 2017 r. o godz. 1400 w Tucznej odbyła się konferencja poświęcona rozwojowi hodowli zwierząt na terenie Województwa Lubelskiego pt. „Hodowla zwierząt czystych ras o wysokich walorach użytkowych szansą na stabilizację ekonomiczną rolników Lubelszczyzny”.
 
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2017
 
Kategoria Diecezja Siedlecka
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2017

Caritas Diecezji Siedleckiej wraz z nadejściem Adwentu, włącza się w 24. edycję ogólnopolskiej akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, która w tym roku przebiega pod hasłem „Miłosierdzie jest jedno”.

 
Nowe place zabaw we Włodawie
 
Kategoria Włodawa
Nowe place zabaw we Włodawie

Mieszkańcy południowej części Włodawy nie będą już musieli przemierzać całego miasta aby ich pociechy mogły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Wszystko za sprawą dwóch placów zabaw, które powstały u zbiegu ulic Jasnej i Kraszewskiego oraz nad zbiornikiem Okopiec. 
Od dziecka fascynowałem się lotnictwem - rozmowa ze zwycięzcą II Olimpiady Lotniczej
 
Kategoria Olimpiada lotnicza
Od dziecka fascynowałem się lotnictwem - rozmowa ze zwycięzcą II Olimpiady Lotniczej 24 października w Białej Podlaskiej odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Zapraszamy na rozmowę ze zwycięzcą Olimpiady - Lucjanem Wantułą z Gliwic.
 
Nie przygotowywałem się do olimpiady
 
Kategoria Olimpiada lotnicza
Nie przygotowywałem się do olimpiady 24 października w Białej Podlaskiej odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Zapraszamy na rozmowę ze zdobywcą II miejsca w Olimpiadzie- Krzysztofem Melskim z Poznania.
 
Dokarmiają, badają, obrączkują. W najbliższy weekend na UwB rusza Akcja Karmnik
 
Kategoria UwB
UwB

Studenci z Uniwersytetu w Białymstoku jak co roku włączają się do ogólnopolskiej Akcji Karmnik. Przez całą zimę będą dokarmiać ptaki, a przy okazji badać je i obrączkować. Pierwsze dokarmianie z obrączkowaniem odbędzie się w sobotę, 2 grudnia.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 49 - 72 z 1168

NAGRODA DLA INTERWIZJI

Nagroda dla Interwizji

WSPÓŁPRACA

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich
 
Polskie Lobby Przemysłowe
 
Instytut Transportu Samochodowego
 
Wyższa Szkoła Prezdsiębiorczości i Administracji
 

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim

z_kroniki_kryminalnej-01.jpg

zkm.gif

Rozkład jazdy

Biała Podlaska

Polecamy

Facebook

Ankieta

Jakie wykształcenie daje największe szanse na pracę?
 

o stronie | redakcja | reklama | kontakt

Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.