Wieści z uczelni
 
Projekt winwin
 
reklama

KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS

Studium Celne Biała Podlaska
 

Kwartalnik celny
 
ZPP
 
pte_nowe_logo.gif

logo_wue.jpg
 
 
statystyki
 
 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

 

Odwiedzin - 31073

2 nowych doktorów honoris causa Uniwersytetu w Białymstoku
 
Kategoria UwB

UwB


Prof. dr hab. Alina Kowalczykowa oraz dr hab. Halina Krukowska odbiorą tytuły doktora honoris causa Uniwersytetu w Białymstoku. Uroczystość odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku, o godz. 12.00, w auli Wydziału Filologicznego i Wydziału Historyczno-Socjologicznego




 
Powołanie Polskiej Izby Handlowej w USA
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Informacje o działalności SEP w latach 2002-2017 Polsko-amerykańska współpraca gospodarcza jest filarem relacji dwustronnych. Odnotowujemy rosnącą  wymianę handlową w ostatnich latach. W jej dalszym rozwijaniu ma pomóc powołana właśnie Polska Izba Handlowa w Stanach Zjednoczonych. Jej siedzibą będzie Waszyngton, a szefem Christopher Jamroz, urodzony w Polsce biznesmen mieszkający w USA.
 
I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Juniorów w Szachach Szybkich
 
Kategoria Lokalnie

I Mistrzostwa Powiatu Bialskiego Juniorów w Szachach Szybkich

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Powiatu  Bialskiego Juniorów w Szachach Szybkich
 
Żeglarski sukces załogi jachtu Katharsis II
 
Kategoria AMW w Gdyni

AMW



Po 102 dniach, 23 godzinach. 1 minucie rejsu non stop po Oceanie Południowym, załoga jachtu Katharsis II minęła linię mety w australijskim Hobart na Tasmanii. Na pokładzie jachtu żegluje ppor. mar. Ireneusz Kamiński na co dzień instruktor w Ośrodku Szkolenia Morskiego Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Marynarki Wojennej.
 
Z kroniki kryminalnej, 04.04.2018
 
Kategoria Kronika kryminalna
Kronika kryminalna

Aktualności z KRONIKI KRYMINALNEJ

 
XII Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej - ZAPROSZENIE
 
Kategoria Kultura i Sport
XII Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej - ZAPROSZENIE W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej i parafialnego chóru Schola Cantorum Misericordis Christi, zapraszamy Państwa na XII edycję cyklu Wielkanocnych Koncertów Muzyki Sakralnej.
 
Polsko-Niemiecki Kongres Prawniczy - ZAPROSZENIE
Kategoria Lazarski

Łazarski


Serdecznie zapraszamy na Polsko-Niemiecki Kongres Prawniczy w dniu 20.04.2018 r. g. 10.00,  organizowany przez Uczelnię Łazarskiego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Światowy Kongres Polaków.
 
W eksporcie jesteśmy aktywni na 74 rynkach światowych
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
W eksporcie jesteśmy aktywni na 74 rynkach światowych 23 listopada w Warszawie odbył się XVI Kongres Eksporterów Polskich. Zapraszamy na wywiad z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztofem Jurgielem, na temat strategii eksportowej Polski na przyszły rok.
 
Eksport z Polski do Izraela systematycznie rośnie
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Eksport z Polski do Izraela systematycznie rośnie 23 listopada w Warszawie odbył się XVI Kongres Eksporterów Polskich. Zapraszamy na wypowiedź przedstawiciela Polsko - Izraelskiej Izby Gospodarczej, Pani Anny Lengiewicz, dotyczącą współpracy gospodarczej między Polską a Izraelem.
 
Gmina Tuczna stawia na innowacyjną gospodarkę
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Gmina Tuczna stawia na innowacyjną gospodarkę 23 listopada 2017 r. w Tucznej odbyła się konferencja poświęcona rozwojowi hodowli zwierząt na terenie Województwa Lubelskiego pt. „Hodowla zwierząt czystych ras o wysokich walorach użytkowych szansą na stabilizację ekonomiczną rolników Lubelszczyzny”.
 
Relacja z koncertu "Kobiece Klimaty"we Włodawie
 
Kategoria Włodawa
Relacja z koncertu "Kobiece Klimaty"we Włodawie

W poniedziałek 19 marca w sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury odbył się koncert zespołu Rafał Raczyński – Acoustic Trio, który był częścią włodawskich obchodów święta kobiet.



 
Z kroniki kryminalnej, 23.03.2018
 
Kategoria Kronika kryminalna
Kronika kryminalna

Aktualności z KRONIKI KRYMINALNEJ

 
Międzynarodowe zmagania matematyczne na UwB
 
Kategoria UwB

UwB


W najbliższa sobotę (24 marca 2018 r.) w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się finał Olimpiady Matematycznej Pogranicza i Konkursu Matematycznego Pogranicza. W zmaganiach uczestniczą uczniowie z Polski, a także Białorusi i Ukrainy.




 
Rezydencje teatralne w Uniwersyteckim Centrum Kultury
 
Kategoria UwB

UMCS


W Uniwersyteckim Centrum Kultury startuje Program Rezydencji Teatralnych. To projekt Fundacji Uniwersytetu w Białymstoku. Na pierwszy etap jego realizacji fundacja otrzymała 10 tys. zł z budżetu województwa, w konkursie na zadania w sferze kultury.


 
Autostrada A2 ożywi nasz region
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Autostrada A2 ożywi nasz region O autostradzie A2, a właściwie o jej budowie do granicy z Białorusią mówiło się już dawno. Sens jej budowy widzieli niektórzy samorządowcy, transportowcy, środowiska akademickie. Głośniej o tym temacie zrobiło się teraz, kiedy w mediach pojawiły się informacje o planach budowy A2 do Białej Podlaskiej.  Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem Biura NOT w Białej Podlaskiej - Tadeuszem Kochanowskim
 
Sinfonia Varsovia w Katedrze Siedleckiej
 
Kategoria Diecezja Siedlecka
Sinfonia Varsovia w Katedrze Siedleckiej W sobotę 24 marca o godz. 19:00 w katedrze siedleckiej będzie miał miejsce wspaniały koncert Orkiestry Sinfonia Varsovia, chóru „Artos” im. Skoraczewskiego, Górecki Chamber Choir oraz Chóru Polskiej Opery Królewskiej.
 
JUBILEUSZ 20-lecia Zespołu Tańca Współczesnego FLESZ
 
Kategoria Terespol
JUBILEUSZ 20-lecia Zespołu Tańca Współczesnego FLESZ Zespół Tańca Współczesnego FLESZ, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu obchodził w niedzielę 18 marca br. jubileusz 20-lecia istnienia.

 
Gospodarczy Lublin
 
Kategoria Lublin
Gospodarczy Lublin Lublin to najważniejszy ośrodek gospodarczy Polski Wschodniej, centrum nowoczesnych usług biznesowych i przemysłu 4.0. Liczba nowych inwestycji, rozwój infrastruktury, rosnący ekosystem gospodarczy w kluczowych dla miasta branżach świadczą o tym, że minione lata były dla Lublina i jego gospodarki okresem prosperity.
 
Promieniotwórczość naturalna  wyniki pomiarów na Wydziale Fizyki UwB
 
Kategoria UwB

UwB


Jakie promieniowanie wydzielają np. grzyby jadalne, popiół z drewna lub węgla, albo materiały budowlane, takie jak beton, gips czy marmur? I czy należy się go bać? O tym opowie prof. Eugeniusz Żukowski z Uniwersytetu w Białymstoku podczas otwartego seminarium 20 marca 2018 r.

 
Już dzisiaj złóż wstępnie wypełniony PIT za 2017 r.
 
Kategoria Aktualności

Już dzisiaj złóż wstępnie wypełniony PIT za 2017 r.

Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR) to propozycja rozliczenia PIT-37 lub PIT-38 za rok 2017, przygotowana przez urząd skarbowy.
 
Ochrona przed hejtem czy cenzura? Jak walczyć z mową nienawiści w Internecie?
 
Kategoria Organizacje pozarządowe

Nowe analizy ISP: Czy Grupa Wyszehradzka w obliczu zmian na kontynencie mówi jednym głosem?

Instytut Spraw Publicznych oraz Fundacja im. Friedricha Eberta zapraszają na kolejną dyskusję z cyklu „Pytania o Europę” Ochrona przed hejtem czy cenzura?
Jak walczyć z mową nienawiści w Internecie?
23 marca (piątek) Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich

 
Konferencja ww RODO - zaproszenie
 
Kategoria Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Zgodnie z przyjętym przez Unię Europejską rozporządzeniem RODO od maja 2018 zaczną funkcjonować nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

Zaproszenie na konferencję

 
12 automatów do gry w nielegalnym "kasynie"
 
Kategoria granica
12 automatów do gry w nielegalnym „kasynie” Funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Lublinie regularnie prowadzą działania kontrolne ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. Są one poprzedzone żmudnymi czynnościami analitycznymi i rozpoznawczymi.


 
Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu - relacja
 
Kategoria Terespol
Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu - relacja Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu świętowano w sobotę 10 marca na sportowo i artystycznie. Były mecze piłkarskie, pokazy taneczne, występy teatralne i muzyczne oraz loteria z nagrodami.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 25 - 48 z 1168

NAGRODA DLA INTERWIZJI

Nagroda dla Interwizji

WSPÓŁPRACA

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich
 
Polskie Lobby Przemysłowe
 
Instytut Transportu Samochodowego
 
Wyższa Szkoła Prezdsiębiorczości i Administracji
 

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim

z_kroniki_kryminalnej-01.jpg

zkm.gif

Rozkład jazdy

Biała Podlaska

Polecamy

Facebook

Ankieta

Jakie wykształcenie daje największe szanse na pracę?
 

o stronie | redakcja | reklama | kontakt

Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.