KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni
 
Kategoria Kronika kryminalna

 

20 kwietnia na Stadionie Miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się towarzyskie spotkanie piłkarskie pomiędzy policjantami z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego. Głównym celem „Meczu Przyjaźni” było propagowanie zasady „fair play” oraz bezpiecznego              i kulturalnego kibicowania w trakcie imprez sportowych.

Mundurowi z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego na co dzień współpracują ze sobą służbowo. Przed kilkoma tygodniami zrodził się pomysł, by pogłębić współpracę poprzez rozegranie meczu piłki nożnej. W ubiegły piątek na międzyrzeckim Stadionie Miejskim, dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski, został rozegrany „Mecz Przyjaźni”, który honorowym patronatem objął Starosta Bialski.

Głównym celem meczu było popularyzowanie zasady „fair play”, kulturalnego i bezpiecznego kibicowania oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży nawyków prawidłowego zachowania się w trakcie meczów. Mundurowi promowali także zawód policjanta wśród przybyłej młodzieży. W tym celu przygotowali stoisko z policyjnymi gadżetami.  

Na meczu licznie pojawiali się kibice, lokalne władze samorządowe oraz komendanci miejscy i powiatowi z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego. Zawody sportowe swoim udziałem uświetnił także                  I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk, który przez wiele lat był zawodowo związany zarówno z bialską jak i radzyńską komendą. Podinsp. Jerzy Czebreszuk rozegrał w każdej z drużyn po połowie meczu.

Stojące na wysokim poziomie spotkanie, które było prowadzone przez profesjonalny skład sędziowski, zakończyło się wygraną drużyny               z Białej Podlaskiej w stosunku 3:1. Po meczu na uczestników spotkania oraz kibiców czekały liczne upominki. Policjanci już zapowiedzieli organizację kolejnych tego typu zawodów. 

Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

 

Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

Informacja:  Rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej

MP/29/04/2018

 

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.