KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Szlachetna paczka od bialskich policjantów
 
Kategoria Kronika kryminalna

Bialscy policjanci i pracownicy cywilni włączyli się w tym roku  w akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując pomoc materialną dla jednej z rodzin z gminy Biała Podlaska. Zebrane środki finansowe pozwoliły na spełnienie wszystkich potrzeb znajdującej się  w trudnej sytuacji materialnej rodziny. W tym przedsięwzięciu  realizowana jest idea mądrej pomocy – przekazując potrzebującym pomoc materialną, motywuje się ich do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej.
26 paczek zapakowanych w formie prezentów o wartości blisko 7 tysięcy złotych trafiło do potrzebującej rodziny z gminy Biała Podlaska w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, w której wzięli udział policjanci i pracownicy policji bialskiego garnizonu oraz lokalni sponsorzy.
Funkcjonariusze bardzo chętnie przyłączyli się do akcji i uczestniczyli w zbiórce pieniędzy i rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.
W akcję zaangażowało się także kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. W ubiegłą sobotę zebrane i zakupione dary zostały przekazane przez Zastępcę Komendanta Miejskiego            Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Andrzeja Antoniewskiego  wolontariuszom „Szlachetnej Paczki”. Jeszcze tego samego dnia  pomoc trafiła do potrzebującej rodziny.    
Wśród przekazanych przedmiotów znalazły się meble, artykuły  gospodarstwa domowego, odzież, obuwie, środki czystości, kosmetyki i żywność.
Szczególne podziękowania kierujemy do lokalnych przedsiębiorców i firm, które wsparły nas w realizacji tegorocznej edycji  „Szlachetnej Paczki”: Pan Zdzisław Androsiuk Przedsiębiorstwo usługowo – handlowe „Agrostop” Sp. z o. o. w Kobylanach; Pan Leszek Horeglad Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. w Białej Podlaskiej; Pan Jerzy Jaworski Hurtownia artykułów chemicznych „Pantera” w Terespolu; Pani Wiesława Czapska Przedsiębiorstwo  wielobranżowe „Oskar Meble” w Białej Podlaskiej; Pani Anna Wnuk Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe „Kosmet – Hurt” w Białej  Podlaskiej; Państwo Jan i Elżbieta Stefaniukowie Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe „Heljos” w Białej Podlaskiej; Pan Marcin Puchacz Salon meblowy „M4 Meble” w Białej Podlaskiej; Sklep „Majster” w Białej Podlaskiej; Firma „Greinplast” oddział w Białej Podlaskiej.     
Kolejna edycja „Szlachetnej Paczki” już za rok...

 
Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

Kronika kryminalna


Kronika kryminalna 

Informacja:  Rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej

MP/11/12/2017

 

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.