KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka
 
Kategoria Włodawa
„Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka” to akcja zainicjowana przez siostry – Dagmarę i Katarzynę, które szukają nowego domu dla czworonogów którymi opiekowała się ich zmarła mama.
Nasza mama bardzo kochała zwierzęta. Przygarnęła pod swój dach bezdomne psy. Wiemy że ostatnie czego by chciała, to żeby teraz zostały one oddane do schroniska. Dlatego postanowiłyśmy poszukać im nowego domu – mówi pani Katarzyna.
Dzięki ludziom dobrej woli  9 psów znalazło już nowy dom . Po dwa przygarnęły również same  inicjatorki akcji. Na adopcję czaka jeszcze siedem czworonogów.
Razem z siostrą mieszkamy poza Włodawą i już w październiku musimy wrócić do pracy. Dlatego prosimy o pomoc w znalezieniu schronienia pozostałym psom. Jeśli nam się nie uda będziemy zmuszone oddać je do schroniska – apeluje pani Katarzyna.
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (510-372-252 oraz 510-472-123) oraz na facebookowym profilu Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka. Inicjatorki akcji deklarują, że są w stanie osobiści dostarczyć czworonogi nawet na drugi koniec Polski.
 Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka

 

Informacja: Krzysztof Popko, UM Włodawa

MP/30/09/2017

 

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.