KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Trwają zapisy na XVIII Bieg Sobiborski
 
Kategoria Włodawa

Już tylko do 1.10.2017 przyjmowane są zapisy elektroniczne na XVIII Bieg Sobiborski, który odbędzie się 8 października 2017 r.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy wejść na stronę https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/edit/402/xviii-bieg-sobiborski-pamieci-ofiar-bylego-hitlerowskiego-obozu-zaglady-w-sobiborze.htmlwypełnić formularz i uiścić opłatę startową. Zapisać się będzie można również w dniu zawodów, jednak wtedy organizatorzy nie gwarantują otrzymania pełnego pakietu startowego, w skład którego wchodzi min. pamiątkowa koszulka.

Jak co roku trasa biegu prowadzić będzie z Sobiboru do Włodawy. Nie są to zwykłe zawody sportowe. To również swoista lekcja historii, która z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników. Warto więc już teraz zarezerwować czas, by wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Uczestnicy biegu zmagania rozpoczną w samo południe w pobliżu miejsca gdzie znajdował się obóz zagłady w Sobiborze. Ponad dwunastokilometrowa trasa biegu wiedzie przez las wzdłuż torów kolejowych, a następnie tzw. Nadbużanką przez Orchówek do Włodawy. Linię mety zawodnicy przekroczą na ul. Rynek przy Czworoboku. Oprócz biegu głównego zaplanowano również zawody szkolne ulicami miasta. Zapisy droga elektroniczną przyjmowane są do 1 października 2017 r.

Trwają zapisy na XVIII Bieg Sobiborski

 

Informacja: Krzysztof Popko, UM Włodawa

MP/18/09/2017

 

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.