KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Sieć szpitali na Lubelszczyźnie-stoisko informacyjne Lubelskiego NFZ w Szpitalu w Białej Podlaskiej
 
Kategoria Zdrowie

Sieć szpitali na Lubelszczyźnie – stoisko informacyjne Lubelskiego OW NFZ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

Od 1 października br. w całej Polsce zacznie działać tzw. sieć szpitali. W naszym województwie do sieci zakwalifikowało się 37 szpitali z całego regionu.

Czym jest sieć i jakie korzyści przyniesie pacjentom? Które szpitale na Lubelszczyźnie znalazły się  w systemie podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ)? Które szpitale zorganizują  punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej?  - o tym będziemy informować  na stoisku NFZ.

Zapraszamy w najbliższą środę, 13 września w godz. od 9.00 do 13.00 do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej,  przy ul. Terebelskiej 57-65 (główne wejście, parter). 

Będzie nas można łatwo znaleźć. Nasze stanowisko oznakowane będzie logo Narodowego Funduszu Zdrowia. Dodatkowo będziemy odpowiadać na inne pytania związane z leczeniem w ramach NFZ,  informować między innymi o programie "Leki 75+". Będzie można wyrobić kartę EKUZ czy założyć konto w systemie ZIP. Będziemy rozdawać nieodpłatne ulotki informacyjne.                                                                                                                                  

 --------------------------------------------------------------------------------------------------Sieć szpitali na Lubelszczyźnie-stoisko informacyjne Lubelskiego OW NFZ w Szpitalu w Białej Podlaskiej--------------

Stoisko Lubelskiego OW NFZ organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia na temat sieci szpitali.

Kampania została rozpoczęta 6 września br. w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie, przy Al. Racławickich 23.  W kolejne środy września odwiedzimy szpital w Puławach (20 września) i Chełmie (27 września).

 

 

Informacja:  Małgorzata Bartoszek, Rzecznik Prasowy Lubelskiego OW NFZ

Opracowanie: Monika Pawlonka

08/09/2017

 

 
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.