KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Mali goście w policyjnej jednostce
 
Kategoria Lokalnie

02.06.2017r.

Z okazji „Dnia Dziecka bialscy policjanci „otworzyli” drzwi komendy na przyjęcie niecodziennych gości. Jednostkę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej. Grupa trzecioklasistów mogła zobaczyć, jak wygląda codzienna praca policjantów. Obejrzała również sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych i dowiedziała się wiele na temat bezpieczeństwa przed zbliżającymi się wakacjami.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej tegoroczny „Dzień Dziecka” postanowili spędzić razem z funkcjonariuszami. Wspólnie z opiekunkami odwiedzili bialską komendę. W trakcie spotkania policjant opowiedział zebranym o pracy w poszczególnych wydziałach. Dzieci mogły z bliska zaobserwować nie tylko miejsce pracy, ale również czynności wykonywane przez mundurowych. Mogły również obejrzeć sprzęt, którym posługują się „stróże prawa” oraz przymierzyć jego niektóre elementy. Wiele emocji przyniosła najmłodszym uczestnikom możliwość obejrzenia policyjnych pojazdów. Każde dziecko chciało usiąść za kierownicą radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Nie zabrakło też informacji dotyczących bezpieczeństwa, w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Przez cały czas pobytu na komendzie radosny uśmiech widoczny był na twarzach małych gości. Wczorajsze spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci.
Bialscy policjanci odwiedzili również wychowanków ze Żłobka Miejskiego „Skarbiec Skrzata” w Białej Podlaskiej, gdzie uczestniczyli we wczorajszych obchodach „Dnia Dziecka”.
 

Kronika kryminalna
 
Kronika kryminalna
 

Informacja:  Rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej

IP/06/06/2017

 

 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.