KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

"SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
 
Kategoria Kultura i Sport

27 maja 2017r. w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Województwa w mini siatkówce dziewcząt KINDER+SPORT, które rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV "dwójki", klasy V "trójki", klasy VI "czwórki". Startowały najlepsze zespoły wyłonione drogą eliminacji. Bardzo dobrze spisały się uczennice SP 6 reprezentujące SKS "Szóstka" podopieczne Bożeny i Grzegorza Gajewskich, które wywalczyły srebrny i brązowy medal.     
W klasach IV "dwójki" udział wzięło 16 zespołów, dziewczęta z "Szóstki":
Julia Stawarz, Angelika Jóźwiak i Iga Niewęgłowska  zdobyły brązowy medal. Drugi zespół w składzie: Kurzyńska Julia, Marczuk Sandra i Lena Kuszneruk zajął V miejsce.
W klasach VI "czwórki" startowło 12 zespołów, nasze dziewczęta w  składzie: Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Niedźwiedzka, Izabela Sochacka, Dalia Gabir, Oliwia Białowąs zdobyły srebrny  medal i awansowały do Mistrzostw Polski  Kinder+Sport, które odbędą się w Zabrzu w dniach 26-29.06.2017r, drugi zespół "Szóstki" w składzie: Patrycja Zakrzewska, Oliwia Lempaszek, Natalia Kuszneruk, Dominika Daniluk, Julia Sadownik zajął IV miejsce.
Ich starsze koleżanki siatkarki z PG Nr 5 w dniach 14-17.06.2017r w Elblągu będą reprezentować szkołę, miasto, województwo w XIII Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w piłce siatkowej.                                                                                     

 "SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
 
 "SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
 
 "SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
 
 "SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
 

 

Informacja: Bożena Gajewska

IP/01/06/2017

 

 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.