KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Biała Podlaska - Rodzinne oglądanie filmu "Fatima"
 
Kategoria Światowe Dni Młodzieży 2016

W świecie rozdartym przez prześladowania, wojny i ucisk, 3 dzieci została wybrana po to, by ofiarować światu przesłanie nadziei.


Pani, która później okazała się być Maryją, przekazała dzieciom TAJEMNICĘ opowiedzianą w trzech częściach, od wstrząsającej wizji piekła, do proroczych ostrzeżeń co do przyszłych zdarzeń, w tym o II wojnie światowej, rozprzestrzenianiu się komunizmu i zamachu na Papieża.


Już 12 maja 2017 r. o godzinie 19.00 w Białej Podlaskiej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Kard. Stanisława Wyszyńskiego 53/55 odbędzie się darmowa prelekcja filmu "Fatima". Zaproszeni są na nią wszyscy chętni, całe rodziny i pojedyncze osoby. Film z legalną opłaconą licencją zostanie wyświetlony na dużym ekranie w Sanktuarium, gdzie kustoszem parafii jest Ks. Jacek Owsianka. Jest to okazja, aby wspólnie jednocząc się bliżej z drugim człowiekiem, poprzez zadumę i przesłanie filmu zbliżyć się do Pana Boga. W ten piątkowy wieczór warto poświęcić swój czas i wraz ze swoimi dziećmi, rodzicami, babciami, dziadkami i znajomymi przybyć na projekcję. Wstęp wolny! Gorąco zapraszamy! Do zobaczenia!

Biała Podlaska - Rodzinne oglądanie filmu "Fatima"
 

Informacja: Liderzy ŚDM Biała Podlaska

IP/12/05/2017

 

 
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.