KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

IV Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych
 
Kategoria Sosnówka

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IV Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych, który odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sosnówce.
Podczas przeglądu odbędą się konkursy: na palmę i pisankę oraz na stół wielkanocny. Do udziału w nich zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Konkursy stwarzają okazję do prezentacji działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego zdobienia pisanek i samodzielnego wykonywania palm wielkanocnych. Konkurs na stół wielkanocny będzie okazją do promowania tradycyjnych potraw i dekoracji wielkanocnych.
Pragniemy także zachęcić twórców ludowych do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów o charakterze wielkanocnym na kiermaszu odbywającym się podczas imprezy.

Szczegółowych informacji udziela dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce – Jolanta Mikulska tel.: (83) 379-30-57, 696-033-448; e-mail: gok_sosnowka@tlen.pl

 

Pliki do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA konkurs na palmę i pisankę

REGULAMIN konkursu na palmę i pisankę

KARTA ZGŁOSZENIA konkurs stół wielkanocny

REGULAMIN konkursu na stół wielkanocny

 IV Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych

Informacja: Jolanta Mikulska - GOK Sosnówka

Opracowanie: Iwona Pańko

17/03/2017

 

 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.