KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
 
Kategoria Rokitno
,,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno”, jak co roku, obchodzono bardzo uroczyście. Wójt Gminy Rokitno Jacek Szewczuk, 8 marca zaprosił Panie do pensjonatu ,,Dolina Bugu” w Rokitnie. W programie zaplanowano koncert ,,Kobiety - kobietom”, Iluzja – ,,Pozwól się oczarować”, prelekcję ,,Avon –kontra rak” oraz prezentację firm kosmetycznych.
Po otwarciu uroczystości przez Wójta i złożeniu życzeń z okazji Dnia Kobiet przybyłym Paniom, Wójt Gminy wręczył Statuetkę „Aktywny Mieszkaniec Gminy Rokitno” Właścicielom Pensjonatu ,,Dolina Bugu” Państwu Bożenie i Ireneuszowi Zahor.
 Następnie wystąpiły solistki z Zespołu Szkół w Rokitnie. Amelia Wojdat uczennica klasy czwartej, zdobywczyni kilku nagród na imprezach powiatowych zaprezentowała utwory ,,Być kobietą” oraz ,,Ta piosenka”. Z niespodzianką dla Pań przybyli księża z Pratulina:  ks. proboszcz Jacek Guz i ks. Paweł Tomaszewski wikary wraz z panem organistą Mariuszem Chwedorukiem, dali wzruszający koncert,  śpiewając pieśni: ,,Kochać jak to łatwo powiedzieć”, ,,Alleluja”, ,,Wśród tylu dróg”, ,,Takie jest prawo miłości”, które odbyły się w oprawie muzycznej trąbek i keyboardu oraz utwór instrumentalny ,,Cisza”,. Następnie wracając do koncertu ,,Kobiety - kobietom” wystąpiła  Wiktoria Suszczyńska z trzeciej klasy szkoły podstawowej również pięknie rozwijająca swoje zdolności artystyczne wykonała ,,Parasol dla kota” oraz Julia Stefaniuk z klasy szóstej, która od wielu lat reprezentuje naszą Gminę na różnych konkursach i imprezach powiatowych zaśpiewała ,,Kobieta z moich snów” i ,,Deszczyk”. Dziewczynki z Zespołu Szkół wykonały następnie wspólnie ,,Baby, ach te baby”. W pierwszym punkcie programu wystąpiły także panie o silnych i mocnych głosach : Ewa Chwedoruk dyrektor Rodzinnego Domu Dziecka w Bohukałach i Elżbieta Gruszkowska instruktor muzyki z Gminnego Ośrodka Kultury w Sławatyczach.   W kolejnym punkcie odbył się pokaz iluzji Piotra Denisiuka z Lublina, który swoim niezwykłym talentem oczarował i rozbawił publiczność. Pani Beata Sorbin, konsultantka firmy Avon, wygłosiła krótką prelekcję w ramach kampanii profilaktyki względem raka piersi.  W przerwie na panie czekał obficie zastawiony stół przystawkami przygotowanymi przez panie z Zespołu Szkół, GIK i GBP w Rokitnie oraz Urzędu Gminy jak również panie, które bezinteresownie ofiarowały swoją pomoc w przygotowaniach do uroczystości. Kobiety mogły także skorzystać z porad, zapoznać się z ofertą kosmetyczną firm takich jak Oriflame, Mary Kay, Avon.

,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
 
,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
 
,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
 
,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
 
,Dzień Kobiet w Gminie Rokitno

 

 

Informacja: GIK Rokitno
Opracowanie: Monika Pawlonka
13/03/2017
 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.