KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

I Turniej w ramach "VII Bialskiej Ligii Szachowej"
 
Kategoria Rokitno

4 lutego 2017 r. w Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie rozegrano

I Turniej w ramach ,,VII Bialskiej Ligii Szachowej”.

Organizatorzy: Starosta Bialski - Mariusz Filipiuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska - Dariusz Stefaniuk, Wójt Gminy Rokitno - Jacek Szewczuk, BSZS w Białej Podlaskiej - Stanisław Polaczuk, Prezes Klubu Szachowego MOK „Debit” Terespol - Sławomir Leszek, Prezes MUKS „Gambit” Międzyrzec Podlaski - Tadeusz Węgrzyniak, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomazach - Andrzej Wiński, Radny Powiatu Bialskiego - Marek Uściński.

Liga zostanie przeprowadzona w cyklu 6 turniejów rozegranych w Białej Podlaskiej, Konstantynowie, Łomazach, Międzyrzecu Podlaskim, Rokitnie i Terespolu.

Sędzią Głównym Zawodów był Mark Uściński.

W sobotnim Turnieju wzięło udział 104 zawodników z trzech powiatów: bialskiego, łosickiego i radzyńskiego.

 

 

      Wyniki:

Dziewczęta Szkoły Podstawowe kl. I-III:

1 miejsce Karolina Wysokińska - SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

2 miejsce Karolina Tymoszuk - SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

3 miejsce Aleksandra Marciniuk - SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

 

Chłopcy Szkoły Podstawowe kl. I-III:

1.      Mariusz Kurczyński - SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

2.      Karol Petruczenko -  SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

3.      Andrzej Pietkiewicz - SP 2 w Białej Podlaskiej

 

Dziewczęta Szkoła Podstawowa kl. IV-VI:

1.      Hanna Nurzyńska - MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski

2.      Aleksandra Zielińska - ULKS Sarnaki

3.      Julia Oksiejuk - Międzyrzeca Podlaskiego

 

     Chłopcy Szkoła Podstawowa kl. IV-VI: 

1.      Robert Tymoszuk - SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim

2.      Aleksander Malinowski - ULKS Sarnaki

3.      Piotr Pytka - SP w Terespolu

 

 

     Dziewczęta Gimnazjum:

1.      Aleksandra Lisiecka - ULKS Sarnaki

2.      Joanna Szymańska - ULKS Sarnaki

3.      Marta Michalak - Gimnazjum Nr 1 w Terespolu

 

 

      Chłopcy Gimnazjum:

1.     Grzegorz Olichwirowicz - Gimnazjum Katolickiego z Białej Podlaskiej

2.     Dawid Lutkiewicz - ULKS Sarnaki

3.     Jakub Niczyporuk - Gimnazjum w Konstantynowie

 

 

Kobiety Szkoły Ponadgimnazjalne:

1.      Weronika Zawistowska - ZS w Małaszewiczach

2.      Dominika Poręba - LO w Międzyrzecu Podlaskim

 

      Mężczyźni Szkoły Ponadgimnazjalne:

1.      Mateusz Prokopiuk - I LO w Białej Podlaskiej

2.      Mariusz Kuźmicz - I LO w Białej Podlaskiej

3.      Adrian Derlukiewicz - IV LO w Białej Podlaskiej

 

 

I Turniej w ramach "VII Bialskiej Ligii Szachowej"
 
I Turniej w ramach "VII Bialskiej Ligii Szachowej"
 
I Turniej w ramach "VII Bialskiej Ligii Szachowej"

 

 

Informacja: GIK Rokitno
Opracowanie: Iwona Pańko
08/02/2017
 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.