KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

E-wykłady z ekonomii i zarządzania dla 1000 licealistów
 
Kategoria SGH

Już po raz piąty rusza bezpłatny projekt edukacji ekonomicznej dla uczniów z całej Polski pt. „Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

Uczestnicy projektu mogą samodzielnie wybierać ścieżkę kształcenia spośród bogatej oferty programowej, zawierającej 50 wydarzeń edukacyjnych prowadzonych przez ekspertów SGH w tak nowoczesnych formach jak: multimedialne filmy, wykłady e-learningowe, fora dyskusyjne, czaty, konkursy czy doradztwo biznesowe online.

„Nasz projekt zapewnia możliwość rozwijania kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii w wybranym czasie i nie wychodząc z domu” – wyjaśnia Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH. „Sukces dotychczasowych czterech edycji pokazuje, że młode, przedsiębiorcze osoby z całej Polski chętnie korzystają z zajęć udostępnianych online” – dodaje.

W programie znajdują się zajęcia z pięciu obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe. Uczestnicy za udział w zajęciach otrzymują punkty. Dla najaktywniejszych przewidziano dyplomy oraz nagrody.

Wyróżniające cechy projektu to możliwość kontaktu z ekspertami i nauczycielami akademickimi SGH, pozyskanie nowej wiedzy niedostępnej w szkole, samodzielny wybór tematów i czasu nauki, a także nawiązanie bardzo ciekawych kontaktów z innych przedsiębiorczymi osobami z całej Polski.

Rekrutacja do V edycji projektu trwa do 3 listopada br. – serdecznie zapraszamy! Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny. W projekcie weźmie udział 1000 osób. Więcej informacji oraz zapisy na: www.kafeteria.edu.pl .

 
Copyright 2021 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.