KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Olimpiada rozstrzygnięta - Studium Celne znowu najlepsze!
 
Kategoria Olimpiada STC

21 czerwca podczas XIV Ogólnopolskiego Zjazdu Przewoźników w Roskoszy wręczono nagrody i puchary w VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Spedycja - Transport - Cło.  Laureatów VI Olimpiady Wiedzy wyłonił II etap, który odbył się 8 czerwca w Białej Podlaskiej.  Najlepsza piątka uczestników Olimpiady została zaproszona na Zjazd Przewoźników, na ktorym zostały wręczone nagrody i puchary ufundowane przez sponsorów.

I miejsce zajęła Jadwiga Olszewska ze Studium Celnego w Białej Podlaskiej otrzymała Puchar ufundowany przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz nagrodę ufundowana przez firmę Krismar.

 Drugie miejsce wywalczyła Aneta Halz z Politechniki Rzeszowskiej, która otrzymała Puchar ufundowany przez Szefa Służby Celnej oraz nagrodę ufundowaną przez ZMPD.

III miejsce powędrowało do Karola Kołodyńskiego reprezentującego Szkołę Głowna Handlowa w Warszawie otrzymał on Puchar Prezesa ZMPD oraz nagrodę ufundowaną przez firmę Lutz.

 IV miejsce zdobyła Małgorzata Trębicka - Żuk z Wyższej Szkoły Cła i Logistyki w Warszawie i otrzymała Puchar ufundowany przez prof. Bogusława Liberadzkiego Posła do Parlamentu Europejskiego oraz nagrodę ufundowana przez firmę Coolmar.

Natomiast V miejsce zajęła Katarzyna Weremko ze Studium Celnego i otrzymała Puchar i nagrode ufundowana przez Podlaska Agencje Consultingową RECTUS-WOC Sp. z o.o.

 Wszyscy laureaci otrzymali także nagrody ufundowane przez Instytut Transportu Samochodowego.

 


Zapytaliśmy laureatów VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Spedycja - Transport- Cło o wrażenia. z Laureatami rozmawiała Małgorzata Mieńko.


 


 

 KD/MM/11/07/2013


 
Copyright 2019 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.