Studia podyplomowe

Hemarex

Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Pary z ZPiT "Podlasiacy" wróciły z I OTWARTYCH MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI W TAŃCACH POLSKI z sukcesami

Kategoria bck

W dniach 26-28 października w Dobczycach odbyły się I OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W TAŃCACH POLSKICH „DOBCZYCE 2012”.
Elegancko ubrane pary, numer startowy na plecach partnera, komisja sędziowska, nagrody, medale i .... wielkie emocje - to wszystko działo się  przy udziale licznie zgromadzonej publiczności, która podziwiała Polkę, Krakowiaka, Oberka, Mazura, Kujawiaka oraz Poloneza w wykonaniu około 70 par z całej Polski w wieku od 7 do 50 lat.
Nasze miasto reprezentowały 3 pary z Zespołu Pieśni i Tańca „Podlasiacy”  z Bialskiego Centrum Kultury, prowadzonego przez instruktora Panią Magdalenę Osmulską. Bartosz Krasucki i Marta Kozłowska w I kategorii (7-9 lat) tańcząc polkę                 i krakowiaka wywalczyli drugie miejsce. W kategorii II (10-12 lat) Michał Morgunowicz i Agata Magier zdobyli 6 miejsce, a Dariusz Greger i Natalia Woroszyło z kategorii III (13-15 lat) uplasowali się w półfinale.