KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Region
TEATR ULICZNY W TERESPOLU 11-12 sierpnia
Kategoria Terespol
 W dniach 11-12 VIII 2018 (sobota - niedziela) od 10:00 odbędą się warsztaty teatralne i kuglarskie dla młodzieży i dorosłych w MOK Terespol
 
Na majówkę do Włodawy...
Kategoria Włodawa
Na majówkę do Włodawy... Parada motocykli ulicami miasta, wyścig wraków, koncerty, turniej zakładów pracy i uroczyste obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To główne punkty tegorocznej majówki we Włodawie.


 
Obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Kategoria Terespol
Obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Zapraszamy do Terespola na obchody 227. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 
Inwestycje ruszają z kopyta
Kategoria Włodawa
Inwestycje ruszają z kopyta Trwa budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Sierpińskiego. To pierwsza z zaplanowanych inwestycji, których realizacja przewidziana jest na najbliższe miesiące. 
 
Aktywność szachistów z Terespola
Kategoria Terespol
Aktywność szachistów z Terespola Dnia 17 marca 2018 roku odbył się trzeci rzut VIII Bialskiej Ligi Szachowej w Miedzyrzecu Podl. Turniej zgromadził 81 zawodniczek i zawodników. Terespol reprezentowało 19 szachistów z Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu.
 
Turniej Eisstocka w Terespolu
Kategoria Terespol
Turniej Eisstocka w Terespolu Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Eisstocka o Puchar Burmistrza Miasta Terespol
 
Relacja z koncertu "Kobiece Klimaty"we Włodawie
Kategoria Włodawa
Relacja z koncertu "Kobiece Klimaty"we Włodawie

W poniedziałek 19 marca w sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury odbył się koncert zespołu Rafał Raczyński – Acoustic Trio, który był częścią włodawskich obchodów święta kobiet. 
JUBILEUSZ 20-lecia Zespołu Tańca Współczesnego FLESZ
Kategoria Terespol
JUBILEUSZ 20-lecia Zespołu Tańca Współczesnego FLESZ Zespół Tańca Współczesnego FLESZ, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu obchodził w niedzielę 18 marca br. jubileusz 20-lecia istnienia.

 
Gospodarczy Lublin
Kategoria Lublin
Gospodarczy Lublin Lublin to najważniejszy ośrodek gospodarczy Polski Wschodniej, centrum nowoczesnych usług biznesowych i przemysłu 4.0. Liczba nowych inwestycji, rozwój infrastruktury, rosnący ekosystem gospodarczy w kluczowych dla miasta branżach świadczą o tym, że minione lata były dla Lublina i jego gospodarki okresem prosperity.
 
Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu - relacja
Kategoria Terespol
Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu - relacja Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu świętowano w sobotę 10 marca na sportowo i artystycznie. Były mecze piłkarskie, pokazy taneczne, występy teatralne i muzyczne oraz loteria z nagrodami.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 349
Copyright 2018 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.