KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

8 mln z konkursu dla Akademii Marynarki Wojennej
Kategoria AMW w Gdyni

AMWAkademia Marynarki Wojennej uzyskała środki z konkursu „Zintegrowane Programy Uczelni” w  ramach „Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020”.
 
"Wiosenny Festiwal Polonistyczny" na UwB
Kategoria UwB

UwB


Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza uczniów oraz nauczycieli na "Wiosenny Festiwal Polonistyczny". Impreza odbędzie się 11 maja 2018 r.
 
Zakochany mózg i substytucja sensoryczna tematami najbliższego Spotkania z Kognitywistyką na UwB
Kategoria UwB

UwB


Polskie Towarzystwo Kognitywistyczne oraz Koło Naukowe Kognitywistów UwB zapraszają na kolejne Spotkanie z Kognitywistyką. Odbędzie się ono 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 13.00 w sali 108A Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB.
 
Wielka szansa na rozwój dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Kategoria UMCS Lublin

UMCS


Ponad 100 mln złotych na inwestycje otrzyma UMCS w Lublinie w najbliższych kilku latach.

3 kwietnia zostało podpisane porozumienie o finansowaniu projektów rozwojowych UMCS.
 
2 nowych doktorów honoris causa Uniwersytetu w Białymstoku
Kategoria UwB

UwB


Prof. dr hab. Alina Kowalczykowa oraz dr hab. Halina Krukowska odbiorą tytuły doktora honoris causa Uniwersytetu w Białymstoku. Uroczystość odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku, o godz. 12.00, w auli Wydziału Filologicznego i Wydziału Historyczno-Socjologicznego
 
Żeglarski sukces załogi jachtu Katharsis II
Kategoria AMW w Gdyni

AMWPo 102 dniach, 23 godzinach. 1 minucie rejsu non stop po Oceanie Południowym, załoga jachtu Katharsis II minęła linię mety w australijskim Hobart na Tasmanii. Na pokładzie jachtu żegluje ppor. mar. Ireneusz Kamiński na co dzień instruktor w Ośrodku Szkolenia Morskiego Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Marynarki Wojennej.
 
Polsko-Niemiecki Kongres Prawniczy - ZAPROSZENIE
Kategoria Lazarski

Łazarski


Serdecznie zapraszamy na Polsko-Niemiecki Kongres Prawniczy w dniu 20.04.2018 r. g. 10.00,  organizowany przez Uczelnię Łazarskiego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Światowy Kongres Polaków.
 
Międzynarodowe zmagania matematyczne na UwB
Kategoria UwB

UwB


W najbliższa sobotę (24 marca 2018 r.) w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się finał Olimpiady Matematycznej Pogranicza i Konkursu Matematycznego Pogranicza. W zmaganiach uczestniczą uczniowie z Polski, a także Białorusi i Ukrainy.
 
Rezydencje teatralne w Uniwersyteckim Centrum Kultury
Kategoria UwB

UMCS


W Uniwersyteckim Centrum Kultury startuje Program Rezydencji Teatralnych. To projekt Fundacji Uniwersytetu w Białymstoku. Na pierwszy etap jego realizacji fundacja otrzymała 10 tys. zł z budżetu województwa, w konkursie na zadania w sferze kultury.


 
100 - lecie relacji Polsko- Amerykańskich
Kategoria UwB

UwB


100 lat razem , pod takim hasłem 6 grudnia ub. roku w auli Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku zorganizowano spotkanie z okazji 100 - lecia relacji Polsko - Amerykańskich. Korzystając z okazji, o inicjatywach uniwersytetu rozmawialiśmy z prof. dr.​ hab Izabelą  Święcicką
Prorektor ds. nauki na Uniwersytecie w Białymstoku​

 
Promieniotwórczość naturalna  wyniki pomiarów na Wydziale Fizyki UwB
Kategoria UwB

UwB


Jakie promieniowanie wydzielają np. grzyby jadalne, popiół z drewna lub węgla, albo materiały budowlane, takie jak beton, gips czy marmur? I czy należy się go bać? O tym opowie prof. Eugeniusz Żukowski z Uniwersytetu w Białymstoku podczas otwartego seminarium 20 marca 2018 r.

 
Poszukiwanie argentyńskiego okrętu podwodnego
Kategoria AMW w Gdyni

AMWWe wtorek 12 grudnia 2017 r. o godz. 1400 w auli im. Zygmunta Augusta Instytut Nawigacji i Hydrografii Morskiej organizuje seminarium poświęcone tematyce prowadzonych poszukiwań zaginionego argentyńskiego okrętu podwodnego.
 
Kolejny patent chemików z Uniwersytetu w Białymstoku
Kategoria UwB

UwB


Sposób otrzymywania nitryli z kwasów karboksylowych, estrów, laktonów i amidów przy użyciu wodorku dialkiloglinu i soli amonowej – to wynalazek, który uzyskał właśnie patent udzielony przez Urząd Patentowy RP. 
Prezydencja Estonii w Unii Europejskiej widziana oczami dziecka. Warsztaty w UCK
Kategoria UwB
UwB Na wesoło i na poważnie – tak Estonię poznawali uczniowie, którzy 6 grudnia 2017 r. wzięli udział w warsztatach edukacyjno-kulturowych w Uniwersyteckim Centrum Kultury.

 
Białostoccy licealiści poznają filozofię pod okiem wykładowców z UwB
Kategoria UwB
UwB

Poznają najważniejsze kierunki filozoficzne, podstawy logiki i heurystyki, uczą się poprawnego argumentowania. A wszystko to w wolnym czasie, po lekcjach. 90 uczniów z 3 białostockich liceów poznaje filozofię na zajęciach prowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu w Białymstoku.


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 588
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.