KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Jechał na papierosach
Kategoria granica
Jechał na papierosach Aż 3,6 tys. paczek papierosów ukrył w osobowej maździe Białorusin, który przekraczał polsko-białoruską granicę w Sławatyczach. Nielegalny towar przejęli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.
 
12 automatów do gry w nielegalnym "kasynie"
Kategoria granica
12 automatów do gry w nielegalnym „kasynie” Funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Lublinie regularnie prowadzą działania kontrolne ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. Są one poprzedzone żmudnymi czynnościami analitycznymi i rozpoznawczymi.


 
Papierosy w kontenerze z Chin
Kategoria granica
Papierosy w kontenerze z Chin 21  400 paczek papierosów ujawnili funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej w trakcie czynności kontrolnych na terenie kolejowej bazy kontenerowej w Małaszewiczach.


 
Nie chcieli płacić jak za zboże
Kategoria granica
Nie chcieli płacić jak za zboże Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Białej Podlaskiej zakwestionowali kod taryfowy zgłoszonego do odprawy towaru. Błędna taryfikacja towaru to różnice w należnych podatkach - oczywiście na niekorzyść budżetu państwa.

 
Festy w kontenerze
Kategoria granica
Festy w kontenerze W kontenerze, który do Polski trafił z Chin, funkcjonariusze celno-skarbowi znaleźli papierosy warte ponad 200 tys. zł.
 
Szczeniaki ukryte w wagonie
Kategoria granica
Szczeniaki ukryte w wagonie Podczas kontroli pociągu relacji Kijów-Warszawa ujawniono ukryte
w wagonie szczeniaki rasy Shar Pei.
 
Funkcjonariusz Lubeskiego Urzędu Celno - Skarbowego w Białej Podlaskiej mistrzem nordic walking
Kategoria granica
Funkcjonariusz Lubeskiego Urzędu Celno - Skarbowego w Białej Podlaskiej mistrzem nordic walking W miniony piątek 5 sierpnia 2017 w Osielsku k. Bydgoszczy odbyły się IX Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Zjechało tam ponad 700 zawodników z całej Polski, w tym wielu ze ścisłej krajowej czołówki. Białą Podlaską reprezentowali Piotr Wetoszka i Marek Mandziuk oraz Krystyna Olszańska. Obaj panowie są na co dzień funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej.
 
Bułgar stracił auto
Kategoria granica
Bułgar stracił auto Przemyt ponad 1600 paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Terespolu. Sprawcą okazał się 52-letni obywatel Bułgarii.
 
Papierosy w węglu
Kategoria granica
Papierosy w węglu Dzięki kolejowemu rentgenowi w Terespolu funkcjonariusze celno-skarbowi przechwycili kolejną partię nielegalnych papierosów. Tym razem w ładunku rosyjskiego węgla próbowano przemycić nielegalne wyroby tytoniowe o wartości rynkowej blisko 250 tys. zł.
 
Multiprzemyt w Sławatyczach
Kategoria granica
Multiprzemyt w Sławatyczach Przemyt blisko 4,5 tys. paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej na przejściu granicznym w Sławatyczach. Papierosy były przemycane w butlach na sprężony gaz ziemny (CNG).
 
Papierosy miały trafić do Warszawy
Kategoria granica
Papierosy miały trafić do Warszawy Celnicy ze Sławatycz udaremnili przemyt z Białorusi do Polski blisko 4 tys. paczek papierosów. Przyłapany na gorącym uczynku kierowca twierdził, że o papierosach nic nie wiedział.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 393
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.