KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Polska najbliższym partnerem wojskowym Wielkiej Brytanii
Kategoria Wojsko i obronność
Ambasador Wielkiej Brytanii

18 listopada w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbyło się seminarium poświęcone firmie Rolls-Royce oraz najnowszych technologiach oferowanych przez firmę dla Marynarki Wojennej . Przybyłych gości przywitał ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce , Pan Robin Barnett.

  
 
MATIC IT & DEFENCE SYSTEMS
Kategoria Wojsko i obronność
Matic

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Modernizacja połączonych rodzajów Sił Zbrojnych RP w nowych uwarunkowaniach geopolitycznych", która odbyła się w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie była doskonałym momentem do zaprezentowania przez przedstawicieli polskiego przemysłu przedsięwzięć modernizacyjnych w zakresie uzbrojenie i sprzętu wojskowego.

  
 
ZAPROSZENIE :Gdyńskie Forum Bezpieczeństwa 2014
Kategoria Wojsko i obronność
Akademia Marynarki Wojennej

Dziekan Wydziału Dowodzenia i  Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej ma zaszczyt zaprosić na I Międzynarodową Konferencję GDYŃSKIE FORUM BEZPIECZEŃSTWA 2014 - Doktryny i nowe technologie a rozwój sił morskich 

  
 
Należy stworzyć sprawny system pozyskiwania sprzętu wojskowego
Kategoria Wojsko i obronność
Michał Jach

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Modernizacja połączonych rodzajów Sił Zbrojnych RP w nowych uwarunkowaniach geopolitycznych", zapytaliśmy Michała Jacha - członka sejmowej Komisji Obrony Narodowej co jest najistotniejszą sprawą w kwestii bezpieczeństwa narodowego.

  
 
Polski przemysł a funkcjonowanie wojska
Kategoria Wojsko i obronność
prof. Paweł Soroka

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Modernizacja połączonych rodzajów Sił Zbrojnych RP w nowych uwarunkowaniach geopolitycznych", która odbyła sie w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie poprosiliśmy prof. Pawła Sorokę o podsumowanie konferencji.

  
 
Zajmujemy się rozwojem innowacyjnych technik lotniczych
Kategoria Wojsko i obronność
Ryszard Szczepanik

Podczas uroczystości związanej z obchodem XXI rocznicy utworzenia Polskiego Lobby Przemysłowego zapytaliśmy dyrektora Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, prof. dr hab. inż. Ryszarda Szczepanika, o przedstawienie Instytutu, jego działalności.

  
 
Konferencja "Wschodnia granica Polski - bezpieczną granicą Unii Europejskiej" - relacja video
Kategoria Wojsko i obronność
Konferencja

 

9 maja w Studium Celnym w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja naukowa „Wschodnia granica Polski- bezpieczną granicą Unii Europejskiej”. Konferencja została zorganizowana z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Czytaj całość…  
 
Powinniśmy zwrócić uwagę na zagrożenia
Kategoria Wojsko i obronność
Szatkowski

Podczas konferencji “Strategia obronna Polski – wyzwania w kontekście morza Bałtyckiego” poprosiliśmy organizatora spotkania Prezesa NCSS Tomasza Szatkowskiego aby powiedział jak powinna wyglądać strategia obronna Polski.

  
 
Wolność nie została nam dana na zawsze
Kategoria Wojsko i obronność
Zarychta

Podczas konferencji “Strategia obronna Polski – wyzwania w kontekście morza Bałtyckiego” zorganizowanej przez Narodowe Centrum Studiów Strategicznych zapytaliśmy wiceadmirała  dr Stanisława Zarychtę o to dlaczego warto rozwijać polską armię. 

  
 
Żołnierze i snajperzy Navy Seals i JW GROM poprowadzą specjalistyczne szkolenie w Podstolicach
Kategoria Wojsko i obronność
Defendu

W dniach od 8 do 10 listopada 2013 roku na strzelnicy myśliwskiej w Podstolicach odbędzie się szkolenie taktyczno – strzeleckie zorganizowane przez Stowarzyszenie im. Gen.
Sławomira Petelickiego oraz firmę Defendu.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 65
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.