KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Klasyczna Roskosz 2017
Kategoria Motoryzacja
Klasyczna Roskosz 2017 W niedzielę, 16 lipca w Zespole Dworsko-Parkowym w Roskoszy odbędzie się zlot pojadów klasycznych i nietypowych - "Klasyczna Roskosz".
 
Największy w Europie Środkowej zlot Hond w Białej Podlaskiej
Kategoria Motoryzacja
Największy w Europie Środkowej zlot Hond w Białej Podlaskiej Już w najbliższą sobotę zapraszamy serdecznie na największy zlot miłośników marki Honda, który ponownie zagości na lotnisku w Białej Podlaskiej.
 
Klasyczny Czwartek
Kategoria Motoryzacja
Klasyczny Czwartek Bialskie Klasyki Nocą zapraszają na Klasyczny Czwartek, który odbędzie się 29 czerwca o godz.20:00 na parkingu przy hotelu Skala.
 
Klasyczna Roskosz 2017 - Zlot Pojazdów Zabytkowych i Nietypowych
Kategoria Motoryzacja
Klasyczna Roskosz 2017 - Zlot Pojazdów Zabytkowych i Nietypowych Klasyczna Roskosz" to zlot, który odbędzie się w niedzielę 16 lipca na terenie Zespołu Dworsko Parkowego w Roskoszy k/Białej Podlaskiej w godzinach 12:00 - 18:00.
 
Klasyczny Czwartek
Kategoria Motoryzacja
Klasyczny Czwartek Bialskie Klasyki Nocą zapraszają na Klasyczny Czwartek, który odbędzie się 25 maja o godz.20:00 na parkingu przy hotelu Skala.
 
Biała Podlaska - VIII Sezon Motocyklowy zakończony!
Kategoria Motoryzacja
Biała Podlaska - VIII Sezon Motocyklowy zakończony! 18-ego września w całym mieście Biała Podlaska było głośno. Od porannych godzin nie dało się nie słyszeć dźwięków maszyn zjeżdżających się na Plac Wolności. Wszystko to za sprawą VIII Bialskopodlaskiego Zakończenia Sezonu Motocyklowego Św. Krzyś.
 
IV Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Rally Sprintach 2016, XII Runda Pucharu
Kategoria Motoryzacja
IV Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Rally Sprintach 2016, XII Runda Pucharu Zbliża się kolejna runda w Rally Sprintach organizowanych przez Automobilklub Bialskopodlaski.
 
Piąte Spotkanie Low Biała & Bialskie Klasyki Nocą
Kategoria Motoryzacja
Piąte Spotkanie Low Biała & Bialskie Klasyki Nocą Zapraszamy na kolejne, piąte wspólne spotkanie społeczności Low Biała i Bialskich Klasyków Nocą, które odbędzie się tradycyjnie na parkingu przy hotelu Skala w czwartek 15 września o godzinie 20:00.
 
VIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego Św. Krzyś
Kategoria Motoryzacja
VIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego Św. Krzyś Przed nami VIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego Św. Krzyś - impreza miejska już 18 września zapraszamy wszystkich motocyklistów i pasjonatów na Plac Wolności, gdzie uroczyście zakończymy ten sezon.
 
Klasyki na Pikniku 40-lecie Automobilklubu Bialskopodlaskiego
Kategoria Motoryzacja
 Strefy klasyków w trakcie pikniku: Posiadacze pojazdów klasycznych będą mogli zaprezentować swoje p Już wkrótce wielkie święto motoryzacji, 21 sierpnia Automobilklub Bialskopodlaski organizuje na bialskim lotnisku piknik  motoryzacyjny (Bialskie Klasyki nocą i dniem - strefa pojazdów zabytkowych).
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 19
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.