KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

IX Kongres Ekonomistów
Kategoria PTE
Kongres
W dniach 28 i 29 listopada w Warszawie w Hotelu Mariott odbędzie się IX Kongres Ekonomistów. Hasło przewodnie brzmi: „Ekonomia dla przyszłości. Odkrywać naturę i przyczyny zjawisk gospodarczych”. Poprosiliśmy Prezes PTE o przybliżenie zagadnień, które będą poruszane na kongresie.
 
Dokąd zmierza świat? - prof. Kołodko w PTE
Kategoria PTE
2102.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego odbyło się seminarium dotyczące problematyki najnowszej książki prof. Grzegorza W. Kołodko pt. "Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości".
 
Debata "Nanofinanse: finansowanie codzienności"
Kategoria PTE
2102.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego odbyła się debata "Nanofinanse: finansowanie codzienności” do debaty wprowadził prof. dr hab. Jan K. Solarz autor książki pt. "Nanofinanse".
 
Seminarium "Błędy rynku a błędy państwa"
Kategoria PTE
1110.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego odbyło się seminarium "Błędy rynku a błędy państwa" - prof. Bogusław Fiedor, przewodniczący Rady Naukowej PTE przedstawił sposób patrzenia na błędy rynku i błędy państwa.
 
Będzie nas 6 milionów mniej ...
Kategoria PTE
1110.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w ramach konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" odbyła się debata pt. " Sytuacja i polityka ludnościowa Polski".
 
Zapraszamy na Konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów"
Kategoria PTE
 Zapraszamy na Konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" organizowane przez Zarząd Krajowy Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego nt. "Czy mikropożyczka przeciwdziała wykluczeniu finansowemu? Społeczny wymiar działania instytucji finansowych", które odbędzie się w czwartek 15 listopada 2012 r. o godz. 16.30 w Domu Ekonomisty ul. Nowy Świat 49, Warszawa. e-mail: zk@pte.pl lub tel.(22) 55 15 401, 55 15 405.  
 
Spółdzielczość w modernizacji Polski
Kategoria PTE
2009.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w ramach konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" odbyła się debata pt." Spółdzielczość w modernizacji Polski".
 
Dobrobyt dla wszystkich
Kategoria PTE
2405.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w ramach konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" odbyła się prezentacja wydanej w języku polskim książki Ludwiga Erharda "Dobrobyt dla wszystkich".
 
Sytuacja ekonomiczna w Maghrebie
Kategoria PTE
pte200912.gif
W siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (PTE) odbyło się spotkanie, którego celem była ocena sytuacji ekonomicznej w Maghrebie. W debacie na ten temat wzięli udział Ambasadorowie trzech krajów: Algierii – Abdelkader Khemri, Maroka – Abdessalam Alem i Tunezji – Drije Nadra.
 
Jak wyprowadzić Polskę z rozwojowego dryfu?
Kategoria PTE
pte1005.gif
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w ramach konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" zorganizowało debatę pt. "RAPORT: Kurs na innowacje. Jak wyprowadzić Polskę z rozwojowego dryfu?".
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 73
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.