KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

PTE ogłasza kolejne edycje konkursów w 2015 r.
Kategoria PTE
Kongres

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne ogłosiło warunki zgłaszania książek na kolejne edycje konkursów w 2015 r.

- Konkurs o Nagrodę PTE im. prof. Edwarda Lipińskiego

- Konkurs na podręcznik akademicki z ekonomii

  
 
Czwartki u ekonomistów
Kategoria PTE
Kongres
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w debacie organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, która odbędzie się 21 maja 2015 r. o godz. 16.30 w Domu Ekonomisty, ul. Nowy Świat 49, Warszawa. Czytaj całość…  
 
Słuszny pogląd sam przez siebie się nie przebije
Kategoria PTE
Wyróżnienie prof. Grzegorza W. Kołodki Zapytaliśmy prof. Grzegorza W. Kołodko jak ocenia upowszechnianie myśli ekonomicznej w świecie i co trzeba zrobić, żeby ta myśl docierała do szerszego odbiorcy?
 
Prof. Grzegorz W. Kołodko wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Kategoria PTE
Wyróżnienie prof. Grzegorza W. Kołodki

7 maja 2015 r. Prof. Grzegorz W. Kołodko został wyróżniony Specjalną Nagrodą Honorową Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego za dorobek naukowy i upowszechnianie polskiej ekonomii w świecie.


 
"Dokąd zmierza świat? Dokąd zmierza ekonomia?"
Kategoria PTE
Kongres
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w otwartym seminarium naukowym połączonym z wręczeniem Panu Prof. Grzegorzowi W. Kołodko Specjalnej Nagrody PTE za dorobek naukowy i upowszechnianie polskiej ekonomii w świecie. Seminarium odbędzie się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Nowy Świat 49, 7 maja 2015 r. o godz. 12:30.
Czytaj całość…  
 
Strategie energetyczne - debata
Kategoria PTE
Kongres
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w debacie pt. Strategie energetyczne. Debata organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne wraz z Polskim Towarzystwem Współpracy z Klubem Rzymskim w ramach cyklu Forum Myśli Strategicznej w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Nowy Świat 49, 20 kwietnia 2015 r. o godz. 16:30. Czytaj całość…  
 
Ważny jest rozwój infrastruktury
Kategoria PTE
r
Poprosiliśmy dr hab. Krystynę Leśniak - Moczuk z Uniwersytetu Rzeszowskiego o to jak teorie i tematy poruszane na IX Kongresie Ekonomistów można przełożyć na praktykę gospodarczą szczególnie na ścianie wschodniej. 
 
IX Kongres Ekonomistów już w najbliższy czwartek!
Kategoria PTE
Kongres
Nad problemami współczesnej ekonomii dyskutować będzie około 600 uczestników IX Kongresu Ekonomistów Polskich, który odbędzie się 28-29 listopada w Warszawie (Hotel Marriott) pod patronatem honorowym Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 
 
Konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" 23.10.2013
Kategoria PTE
Kongres
Zapraszamy na Konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" organizowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, które odbędzie się wyjątkowo w środę 23 października 2013 r. o godz. 16.00 w Domu Ekonomisty ul. Nowy Świat 49, Warszawa.
Czytaj całość…  
 
Innowacyjnosc i konkurencyjnosc w gospodarce swiatowej i polskiej - debata
Kategoria PTE
Kongres
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w debacie pt. Innowacyjność i konkurencyjność w gospodarce światowej i polskiej. Debata organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w ramach Konwersatorium „CZWARTKI U EKONOMISTÓW” w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Nowy Świat 49, wyjątkowo w poniedziałek 14 października 2013 r. o godz. 16:30. Czytaj całość…  
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 73
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.