KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Ekonomia myślenia - debata
Kategoria PTE
Ekonomia myślenia - debata 23 lutego 2017 r. o godz. 16.30 w Domu Ekonomisty ul. Nowy Świat 49, Warszawa, odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne pt. "Ekonomia myślenia".
 
Czy polska gospodarka potrzebuje dalszej prywatyzacji?
Kategoria PTE
Własność pracownicza - zaproszenie na dyskusję 2 lutego 2017r. o godz. 16:30 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie odbędzie się debata w ramach cyklu Forum Myśli Strategicznej pod hasłem "Czy polska gospodarka potrzebuje dalszej prywatyzacji?".
 
Strategie polskiej innowacyjności
Kategoria PTE
Własność pracownicza - zaproszenie na dyskusję 19 stycznia 2017r. o godz. 16:30 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie odbędzie się debata w ramach cyklu Forum Myśli Strategicznej pod hasłem "Strategie polskiej innowacyjności".
 
O potrzebie filozofii w naukach ekonomicznych
Kategoria PTE
Własność pracownicza - zaproszenie na dyskusję 12 stycznia 2017r. o godz. 16:30 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie odbędzie się debata pod hasłem "O potrzebie filozofii w naukach ekonomicznych".
 
Odszedł od nas dr Zygmunt Królak
Kategoria PTE
Odszedł od nas dr Zygmunt Królak Z głębokim żalem żegnamy zasłużonego państwowca, społecznika - dra nauk ekonomicznych Zygmunta Królaka, który odszedł od nas na wieczną wartę w niedzielę 4 grudnia 2016, o godz. 4-tej rano w wieku lat 92.
 
Własność pracownicza - zaproszenie na dyskusję
Kategoria PTE
Własność pracownicza - zaproszenie na dyskusję 29 listopada 2016r. o godz. 16:30 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie odbędzie się debata pod hasłem "Własność pracownicza".
 
"Instytucje państwa wobec konkurencyjności gospodarki, stan i wyzwania"
Kategoria PTE

"Instytucje państwa wobec konkurencyjności gospodarki, stan i wyzwania"

Zaproszenie na debatę pt. "Instytucje państwa wobec konkurencyjności gospodarki, stan i wyzwania. Kapitał społeczny, wyobraźnia ekonomiczna", organizowaną przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Towarzystwo Współpracy z Klubem Rzymskim.

 
Biuletyn PTE 1/2016
Kategoria PTE
Biuletyn PTE 1/2016 Prezentujemy "Biuletyn" Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego - anglojęzyczny. Jego celem jest promocja Towarzystwa na świecie oraz integracja środowiska ekonomistów polskiego pochodzenia.
 
Czwartki u ekonomistów: "Społeczno-gospodarczy rozwój Chin - globalne perspektywy"
Kategoria PTE

Kongres


Zaproszenie na debatę organizowaną przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne pt: "Społeczno-gospodarczy rozwój Chin - globalne perspektywy", która odbędzie się 16 czerwca 2016 r.  o godz. 16.30 w Domu Ekonomisty ul. Nowy Świat 49, Warszawa.

 
Czwartki u ekonomistów: Zasobna Rzeczpospolita. Energia, klimat i zasoby..."
Kategoria PTE

Kongres


Zaproszenie na debatę organizowaną przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne  pt. "Zasobna Rzeczpospolita. Energia, klimat i zasoby - dźwignia czy bariera rozwoju kraju?", która odbędzie się 12 maja 2016 r. o godz. 16.30 w Domu Ekonomisty ul. Nowy Świat 49, Warszawa.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 73
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.