KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Informacja na temat spotkania Rady Budowy Okretow
Kategoria Transport Logistyka Cło
zmpd Zawiadamiamy, że planowane na 12 kwietnia 2013r spotkanie Rady Budowy Okrętów odbędzie się tydzień później to znaczy 19 kwietnia 2013r od godz.11.00 w dużej sali konferencyjnej Stoczni Marynarki Wojennej (parter) na Oksywiu ul Śmidowicza 48. Opóźnienie to spowodowane zostało zaangażowaniem części kluczowych członków naszego stowarzyszenia w negocjacje warunków realizacji umów z MON.
 
ZMPD ma 55 lat
Kategoria Transport Logistyka Cło
zmpd W październiku ZMPD świętowało Jubileusz 55-lecia istnienia. Uroczyste obchody odbyły się w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska w Warszawie. 
 
Batalia z Rosjanami o transport cd.
Kategoria Transport Logistyka Cło
wilk Zapytaliśmy Dyrektora Departamentu Transportu ZMPD  w Polsce Pana Tadeusza Wilka o to jak obecnie wygląda sytuacja w zakresie barier w transporcie na linii Polska - Rosja.
 
Jubileusz 60-lecia ITS
Kategoria Transport Logistyka Cło
its 6 lipca odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 60-lecia Instytutu Transportu Samochodowego. 
 
XIII Zjazd Przewoźników Polskich
Kategoria Transport Logistyka Cło
zjazd_przewoznikow150612 W czerwcu tego roku odbył się XIII Zjazd Przewoźników Polskich poświęcony barierom prawnym i finansowym w transporcie drogowym pomiędzy Europą a Rosją. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
 
Rozmowy z Rosjanami trwają
Kategoria Transport Logistyka Cło
jan_buczek.gif Pan Jan Buczek, Prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD) oraz Pan Jarosław Jakoniuk Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników przedstawili problem barier w transporcie między Rosją a Europą.
 
ITS na temat projektu COFRET
Kategoria Transport Logistyka Cło
piotr_pawlak150612.gif Podczas XIII Ogólnopolskiego Zjazdu Przewoźników Polskich, Pan Piotr Pawlak z Instytutu Transportu Samochodowego opowiedział nam o założeniach realizowanego przez Instytut projektu COFRET (Carbon footprint of freight transport) oraz o patronacie nad V Ogólnopolską Olimpiadą Wiedzy Transport-Spedycja-Cło.
 
Finaliści V Olimpiady Wiedzy nagrodzeni!
Kategoria Transport Logistyka Cło
olimp150612.gif Studium Celne po raz kolejny tryumfuje!
Podczas XIII Ogólnopolskiego Zjazdu Przewoźników Polskich mającego miejsce w Roskoszy koło Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Spedycja – Transport – Cło pod hasłem "Transport a środowisko".
 
Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj!
Kategoria Transport Logistyka Cło
lokalnie 24 maja br. rozpoczyna się VIII edycja kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj!”.
 
Święto Służby Celnej
Kategoria Transport Logistyka Cło
ss_celnej19.09.11 19 września 2011 w Izbie Celnej w Białej Podlaskiej odbyły się centralne uroczystości związane z Dniem Służby Celnej. Wydarzenie to było między innym okazją do wręczenia medali i awansów.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 128
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.