KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Odprawy celne wewnątrz kraju w oparciu o centra logistyczne
Kategoria Transport Logistyka Cło
Marek Sawicki Spytaliśmy Wiceprzewodniczącego Komisji Sejmowej Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego o to, czy Rząd ma projekt rozbudowy infrastruktury granicznej na wschodzie.
 
To, co się dzieje na wschodniej granicy jest nie do przyjęcia
Kategoria Transport Logistyka Cło
Janusz Piechociński Spytaliśmy Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego jak Rząd planuje rozwiązać sytuację dotycząca infrastruktury granicznej na wschodniej granicy.
 
Zakład Psychologii Transportu i Fizjologii ITS
Kategoria Transport Logistyka Cło
Ucińska Poprosiliśmy Monikę Ucińską kierownika Zakładu Psychologii Transportu i Fizjologii ITS o przybliżenie działalności tej komórki Instytutu. 
 
Czym zajmuje się Instytut Transportu Samochodowego
Kategoria Transport Logistyka Cło
ITS Poprosiliśmy Rzecznika Prasowego ITS Mikołaja Krupińskiego, o to, aby przedstawił czym zajmuje się ITS oraz najważniejsze, obecnie realizowane przez Instytut projekty.
 
Wpływ regulacji prawnych na polski transport
Kategoria Transport Logistyka Cło
Reich Aleksander Poprosiliśmy Przewodniczącego Rady ZMPD Aleksandra Reicha o ocenę wpływu regulacji prawnych na polski transport oraz o ocenę sytuacji na przejściach granicznych Polski i Białorusi. 
 
Działalność ITS w praktyce gospodarczej
Kategoria Transport Logistyka Cło
ITS Poprosiliśmy dr inż. Izabellę Mitraszewską z Instytutu Transportu Samochodowego o kilka słow na temat tego w jaki sposób ITS realizuję kwestię praktyki gospodarczej. 
 
BellToll - opłaty drogowe na Białorusi
Kategoria Transport Logistyka Cło
Krismar Poprosiliśmy Prezesa firmy Krismar Panią Ludmiłę Mikheikinę - sponsora generalnego XIV Ogólnopolskiego Zjazdu Przewoźników oraz sponsora pierwszej nagrody w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o przybliżenie działalności firmy oraz o kilka słów na temat systemu BelToll. 
 
O centrach logistycznych na Południowym Podlasiu
Kategoria Transport Logistyka Cło
Profesor

Poprosiliśmy prof.dra hab. Jacka Brdulaka - przewodniczącego Rady Głównej Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycja - Transport- Cło o podsumowanie tegorocznej Olimpiady oraz o kilka słów na temat zasadności tworzenia centrów logistycznych na Południowym Podlasiu. 

  
 
IX Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich
Kategoria Transport Logistyka Cło
Stowarzyszenie Eksporterów Polskich W dniu 17 czerwca br. w Hotelu „Marriott” w Warszawie odbyła się IX Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich, zorganizowana przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, pod Honorowym Patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego; Wicemarszałka Sejmu Eugeniusza Grzeszczaka,  Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stanisława Kalemby i Marszałków Województw.
 
Przestaliśmy wierzyć w poprawę sytuacji na przejściu granicznym
Kategoria Transport Logistyka Cło
Kostjan Zapytaliśmy Sławomira Kostjana Dyrektora Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników o to jak oceniają obecną sytuację na tranzytowych przejściach granicznych transportu samochodowego oraz jak uzdrowić tą sytuację. 
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 128
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.