KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

STOP likwidacji Służby Celnej - protest Celników - ZDJĘCIA
Kategoria Transport Logistyka Cło
STOP likwidacji Służby Celnej - protest Celników - zdjęcia 8 czerwca br ok. 5 tys. Celników z całej Polski przybyło do Warszawy aby protestować przeciwko likwidacji Służby Celnej.
 
Służba Celna przed Parlamentem, Pałacem Prezydenckim i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów
Kategoria Transport Logistyka Cło
Służba Celna przed Parlamentem, Pałacem Prezydenckim i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów Zarząd Główny Związku Zawodowego Celnicy PL informuje, że w środę 8 czerwca o godz. 12.00 rozpocznie się przed Parlamentem RP pikieta umundurowanych funkcjonariuszy Służby Celnej. Przybędą na nią funkcjonariusze reprezentujący wszystkie Izby Celne z całej Polski.
 
Wszyscy zostaną jednego dnia zwolnieni - FILM i ZDJĘCIA
Kategoria Transport Logistyka Cło
Wszyscu zostaną jednego dnia zwolnieni O godz. 12.00 Celnicy w Izbie Celnej w Białej Podlaskiej strajkowali przeciw likwidacji Służby Celnej
 
Przewoźnicy z wizytą służbową w Kozłowiczach (Białoruś)
Kategoria Transport Logistyka Cło
Centrum Logistyczne w Kozłowiczach (Białoruś) Przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników w Białej Podlaskiej wspólnie z przedstawicielami branży transportowej udali się w dniach 13 maja na służbową wizytę do Centrum Logistycznego w Kozłowiczach na Białorusi.
 
Oflagowanie Izb i Urzędów celnych
Kategoria Transport Logistyka Cło
Oflagowanie Izb u rzędów Celnych Flagi narodowe Rzeczypospolitej Polskiej pojawiły się w tym tygodniu na obiektach Służby Celnej w całym Kraju. Oflagowanie izb i urzędów celnych to wyraz determinacji celników, którzy apelują o podjęcie dialogu w kwestiach kluczowych zarówno dla bezpieczeństwa Państwa, jak i dla całego środowiska zawodowego.
 
Unijny Kodeks Celny - zmiany w obrocie międzynarodowym
Kategoria Transport Logistyka Cło
Unijny Kodeks Celny - zmiany w obrocie międzynarodowym Od 1 maja 2016 r. obowiązuje nowy Unijny Kodeks Celny. Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie dotyczące zmian w obrocie międzynarodowym. Szkolenie organizuje Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS - WOC S p. z o.o. organ prowadzący Studium Celne.
 
Protest Służby Celnej w Warszawie
Kategoria Transport Logistyka Cło
PROTEST SŁUŻBY CELNEJ W WARSZAWIE Ponad 2 tys. funkcjonariuszy Służby Celnej wzięło udział w piątkowym proteście zorganizowanym przez ZZ Celnicy PL przed siedzibą Ministerstwa Finansów w Warszawie.
 
Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej - zaproszenie
Kategoria Transport Logistyka Cło
Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej - zaproszenie

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2016r. w ośrodku WDW Rynia k. Warszawy odbędzie się XVI Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej.

 

 
Największą barierę stanowią politycy
Kategoria Transport Logistyka Cło
Sławomir KOstjan, Aleksander Reisch O podsumowanie konferencji  "Bariery utrudniające kształcenie kierowców  zawodowych", która odbyła się 17 lutego w Warszawie, poprosiliśmy Aleksandra Reischa, Przewodniczącego Rady ZMPD oraz Sławomira Kostjana - Członka Rady ZMPD
 
Bariery utrudniające kształcenie kierowców - konferencja ZMPD - GALERIA
Kategoria Transport Logistyka Cło
Bariery utrudniające kształcenie kierowców - konferencja ZMPD - GALERIA 17 lutego br. na Uczelni Techniczno - Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie odbyła się konferencja pt." Bariery utrudniające kształcenie kierowców zawodowych w polskim systemie edukacyjnym "
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 128
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.