KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

XVII Zjazd Przewoźników Polskich - FILM
Kategoria Transport Logistyka Cło
XVII Zjazd Przewoźników Polskich - FILM 29 czerwca w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej odbył się XVII Zjazd Przewoźników Polskich organizowany przez Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników. Zapraszamy na wideorelację.
 
Kontrowersyjna ustawa transportowa
Kategoria Transport Logistyka Cło
Maciej Wroński XVII Zjazd Przewoźników Polskich był okazją do rozmów na temat polskiego transportu. Zapytaliśmy Macieja Wrońskiego - Prezesa związku pracodawców Transport i Logistyka Polska jakie problemy przewoźnicy dostrzegają w Nowej ustawie transportowej.
 
Polski transport wiodącym w Europie
Kategoria Transport Logistyka Cło
Tadeusz Wilk XVII Zjazd Przewoźników Polskich był okazją do porozmawiania o problemach z jakimi zmagają się przewoźnicy, zapytaliśmy eksperta - Tadeusza Wilka jak ocenia sytuację przewoźników.
 
Problemem jest niepewność
Kategoria Transport Logistyka Cło
Romuald Szmyt 29 czerwca br.w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej odbył się XVII Zjazd Przewoźników Polskich. Rozmawialiśmy z Romualdem Szmytem - Prezesem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Polskich.
 
XVII Zjazd Przewoźników Polskich - ZDJĘCIA
Kategoria Transport Logistyka Cło
XVII Zjazd Przewoźników Polskich - ZDJĘCIA 29 czerwca w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej odbył się XVII Zjazd Przewoźników Polskich organizowany przez Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników
 
Poprzednia władza zachowała sie karygodnie
Kategoria Transport Logistyka Cło
Waldemar Dejnewicz Podczas XVII Zjazdu Przewoźników Polskich rozmawialiśmy z Waldemarem Dejnewiczem - prawnikiem związanym z Ogólnokrajowym Stowarzyszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów "PODLASIE".
 
Komisja Europejska rząda wyjaśnień
Kategoria Transport Logistyka Cło
Jan Buczek 29 czerwca br.w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej odbył się XVII Zjazd Przewoźników Polskich. Rozmawialiśmy z Janem Buczkiem - Prezesem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.
 
Spadły stawki i rentowność w transporcie
Kategoria Transport Logistyka Cło
Jarosław Jakoniuk 29 czerwca br.w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej odbył się XVII Zjazd Przewoźników Polskich. Rozmawialiśmy z Jarosławem Jakoniukiem - Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników.
 
STOP likwidacji Służby Celnej ! - FILM
Kategoria Transport Logistyka Cło
KAS bez nas - Celnicy strajkowali pod Parlamentem - FILM 8 czerwca  br. do Warszawy przyjechało ok. 5 tysięcy funkcjonariuszy celnych, aby zaprotestować przeciwko likwidacji Służby Celnej.  
 
KE upomina Niemcy i Francję w sprawie płacy minimalnej w transporcie
Kategoria Transport Logistyka Cło
KE upomina Niemcy i Francję w sprawie płacy minimalnej w transporcie Komisja Europejska rozpoczęła w czwartek postępowanie wobec Francji w związku z zastosowaniem przepisów o płacy minimalnej do sektora transportu międzynarodowego. KE wysłała też uzupełnione upomnienie w tej samej sprawie do Niemiec.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 128
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.