KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Jubileusz 40 lat pracy naukowej prof. Sławomira Partyckiego - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Benefis czterdziestolecia pracy naukowej prof. Sławomira Partyckiego - ZDJĘCIA 15 listopada br. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbył się jubileusz 40 lat pracy naukowej prof. zw. dr hab. inż. Sławomira Partyckiego. Zapraszamy na fotorelację.
 
Zaproszenie na Lublin Kicks Balls
Kategoria Kultura i Sport
Zaproszenie na Lublin Kicks Balls W imieniu Stowarzyszenia Perły Lublin, zapraszamy serdecznie na VII edycję turnieju piłki nożnej kobiet organizowanego przez Stowarzyszenie. Impreza pod nazwą "Lublin Kicks Balls II" będzie największym halowym żeńskim turniejem w kraju.
 
Zaproszenie na promocję książki
Kategoria Kultura i Sport
Zaproszenie na promocję książki Wydawnictwo Neriton zaprasza na promocję książki Bartosza Zakrzewskiego "18 Dywizja Piechoty Wojska Polskiego w wojnie polsko-sowieckiej 1919-1921".
 
Biała brzmi gitarą
Kategoria Kultura i Sport
Biała brzmi gitarą W dniach 25 – 26 listopada po raz 16. odbędzie się doroczne Podlaskie Seminarium Gitarowe. Od początku jego organizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Białej Podlaskiej.
 
Uczcili św. Huberta na Podlasiu - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Uczcili św. Huberta na Podlasiu - ZDJĘCIA W sobotę 5 listopada Koło Łowieckie Nr 63 "Dąbrowa" z Białej Podlaskiej uczciło święto patrona myśliwych - św. Huberta. Zapraszamy na fotorelację.
 
Dwa złote medale i nagroda dla dyrygenta w Gdańsku - FILM
Kategoria Kultura i Sport
Dwa złote medale i nagroda dla dyrygenta w Gdańsku - FILM Chór Schola Cantorum Misericordis Christi parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej, na II Międzynarodowym
Konkursie Chóralnym MUNDUS CANTAT w Gdańsku został laureatem w kilku kategoriach. Zapraszamy na relację.
 
Bialski chór znów najlepszy
Kategoria Kultura i Sport
Bialski Chór znów najlepszy Chór Schola Cantorum Misericordis Christi parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej, na II Międzynarodowym
Konkursie Chóralnym MUNDUS CANTAT w Gdańsku został laureatem w kilku kategoriach. Poznaj szczegóły!
 
Udany start Szóstki
Kategoria Kultura i Sport
Udany start Szóstki W Lublinie w dniach 08-09.10.2016r odbył się  I Turniej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej Młodziczek w którym uczestniczyło 17 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki”.
 
Andrzej Wajda nie żyje
Kategoria Kultura i Sport
Andrzej Wajda nie żyje

 

W wieku 90 lat zmarł reżyser Andrzej Wajda - jeden z najwybitniejszych twórców w historii światowego kina. Autor tak słynnych obrazów, jak "Człowiek z żelaza", "Panny z wilka", "Ziemia Obiecana" i "Katyń".
    


 
45. Urodziny Spodka - zaproszenie na koncert i wieczór VIP
Kategoria Kultura i Sport
45. Urodziny Spodka - zaproszenie na koncert i wieczór VIP Zapraszamy do udziału w 45. Urodzinach Spodka, niezwykłym wydarzeniu, które uświetni rocznicę powstania legendarnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Katowicach. 22 października 2016 (sobota).

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 344
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.