KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Siatkarki Szóstki w ćwierćfinale Mistrzostw Polski
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki Szóstki w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Zakończyły się rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Kadetek. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” podopieczne Grzegorza Gajewskiego, które awansowały do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Jarosławiu.
 
Z wizytą w Pałacu Prezydenckim - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
W Pałacu Prezydenckim - ZDJĘCIA

14 lutego br. laureaci oraz organizatorzy I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym mieli okazję zwiedzić Pałac Prezydencki.

 
Zapraszamy na wystawę Macieja Falkiewicza
Kategoria Kultura i Sport
Maciej Falkiewicz 17 lutego 2017 r. (piątek) o godz. 18.00 w Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbędzie się wystawa malarstwa Macieja Falkiewicza.
 
Bardzo miło wspominamy pobyt w chórze
Kategoria Kultura i Sport
Bardzo miło wspominamy pobyt w chórze Zapraszamy na rozmowę z dawnymi chórzystami Scholi Cantorum Misericordis Christi - Katarzyną i Grzegorzem Michalak.
 
Walentynkowy Turniej Par
Kategoria Kultura i Sport
Walentynkowy Turniej Par W walentynkowy wieczór 14 lutego przekonamy się, że piłka nożna i miłość mogą iść ze sobą w parze. Dziesięć zakochanych par będzie rywalizować ze sobą w jedynych takich zawodach piłkarskich.
 
Chór Schola Cantorum Misericordis Christi charakteryzuje głęboka duchowość
Kategoria Kultura i Sport
bp Henryk Tomasik 7 stycznia br. w Państwowej Szkole Wyższej odbyła się uroczysta gala podsumowująca 20 - lecie działalności chóru Schola Cantorum Misericordis Christi. Rozmawialiśmy z biskupem Henrykiem Tomasikiem - ordynariuszem diecezji radomskiej.
 
Piotr Karwowski Człowiekiem Roku 2016 - GŁOSUJ !
Kategoria Kultura i Sport
Piotr Karwowski Człowiekiem Roku 2016 - GŁOSUJ ! Plebiscyt na Człowieka Roku ma na celu wyłonienie osób zaangażowanych na rzecz lokalnych społeczności. Wśród ostatecznie nominowanych dziesięciu kandydatów na Człowieka Roku 2016 Ziemi Bialskiej znalazł się dr Piotr Karwowski - założyciel i dyrygent Chóru Schola Cantorum Misericordis Christi.
 
Gala Jubileuszowa 20-lecia chóru Schola Cantorum Misericordis Christi - FILM
Kategoria Kultura i Sport
Gala Jubileuszowa 20-lecia chóru Schola Cantorum Misericordis Christi - FILM 7 stycznia br. w Białej Podlaskiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca 20 - lecie działalności chóru Schola Cantorum Misericordis Christi.
 
Muzyka u Radziwiłłów
Kategoria Kultura i Sport
Muzyka u Radziwiłłów Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej rozpoczyna drugi semestr nauki. Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w koncertach pod nazwą "Muzyka u Radziwiłłów"
 
Chórzyści SCMC o wspólnej pasji
Kategoria Kultura i Sport
Chórzyści o wspólnej pasji "Chór jest czymś wspaniałym" mówi jedna z chórzystek Schola Cantorum Misericordis Christi. Chór to pasja, to misja... Zapraszamy na rozmowę z chórzystami
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 344
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.