KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Siatkarki PG nr 5 i S.O.S. Mistrzem Województwa w Gimnazjadzie
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki PG nr 5 i S.O.S. mistrzem województwa w gimnazjadzie 22 marca 2017r w Piaskach odbyła się Wojewódzka Gimnazjada  w piłce siatkowej dziewcząt.Tak jak w poprzednich turniejach (Finał Miasta i Rejonu) podopieczne Grzegorza Gajewskiego nie miały sobie równych.
 
Siatkarki SP 6 najlepsze w mieście i rejonie!
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki SP 6 najlepsze w mieście i rejonie! W Białej Podlaskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt „czwórki” - Finał Rejonu a tydzień wcześniej rozgrywany był Finał Miasta. W obu turniejach siatkarki PG nr 6 nie miały sobie równych!
 
VII Zjazd Zbyszków w Lublinie - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
VII Zjazd Zbyszków w Lublinie - ZDJĘCIA

Już po raz siódmy w Lublinie odbył się Zjazd Zbyszków. W spotkaniu, które miało miejsce w piątek, 17 marca w Trybunale Koronnym uczestniczyło ponad stu Zbyszków.

 
XXV Wieczorek Poetycko - Muzyczny Podlaskiej Grupy Poetyckiej "SKAFANDER"
Kategoria Kultura i Sport
XXV Wieczorek Poetycko - Muzyczny Podlaskiej Grupy Poetyckiej "SKAFANDER" 11 marca odbył się XXV Wieczorek Poetycko - Muzyczny Podlaskiej Grupy Poetyckiej "SKAFANDER"
 
Recital kontrabasowy u Radziwiłłów
Kategoria Kultura i Sport
Recital kontrabasowy u Radziwiłłów 10 marca odbędzie się recital młodego kontrabasisty Mateusza Wadowskiego, absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Białej Podlaskiej. Na fortepianie będzie mu towarzyszył Cezary Karwowski.
 
Siatkarki PG nr I S.O.S. najlepsze w rejonie!
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki PG nr I S.O.S. najlepsze w rejonie! 27 lutego 2017r. na obiektach PG nr 5 w Białej Podlaskiej  odbył się Finał Rejonu Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Podopieczne Grzegorza Gajewskiego uczennice PG Nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej zajęły I miejsce.
 
Drugie miejsce koncertu "Dance with Me" na Gali MagnesTV
Kategoria Kultura i Sport
Drugie miejsce koncertu Dance with Me na Gali MagensTV 25 lutego w okolicach Łukowa odbyła się już po raz czwarty gala "Kryształowych Magnesów" organizowana przez łukowską telewizję MagnesTV. Jako jedyny z Białej Podlaskiej został nominowany w kategorii rozrywka koncert charytatywny "Dance with Me - zatańcz ze mną".
 
Siatkarki "Szóstki" ponownie na podium
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki "Szóstki" ponownie na podium W Białej Podlaskiej w dniach 18-19.02.2017r odbył się  III Turniej o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Młodziczek w którym uczestniczyło 16 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice PG nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.
 
Muzyka musi poruszać słuchaczy
Kategoria Kultura i Sport
Muzyka musi poruszać słuchaczy Zapraszamy na rozmowę z prof. Agatą Sapiechą - skrzypaczką, pedagogiem, założycielką i kierownikiem artystycznym zespołu " II Tempo", przyjaciółką chóru Schola Cantorum Misericordis Christi.
 
Wystawa malarstwa Macieja Falkiewicza - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Wystawa malarstwa Macieja Falkiewicza - ZDJĘCIA

17 lutego 2017 roku w Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbył się wernisaż prac Macieja Falkiewicza.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 344
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.