KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Spotkanie autorskie z Waldemarem Golanko
Kategoria Kultura i Sport
Spotkanie autorskie z Waldemarem Golanko Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie "Proza – poezja – proza …życia" z  Waldemarem Golanko w dniu 12 maja 2017 roku (piątek) o godzinie 18:00 w bibliotece przy ulicy Orzechowej 34.
 
Wernisaż "Malarstwo"
Kategoria Kultura i Sport
Wernisaż "Malarstwo" W imieniu Autorki Jadwigi Lambert oraz Jej córki Mai Lambert-Zamorowskiej serdecznie zapraszamy na uroczysty wernisaż: Jadwiga Wisia Lambert "Malarstwo".
 
Holendrzy zawsze będą wdzięczni Polsce
Kategoria Kultura i Sport
Europejska solidarność nie potrzebuje dodatkowych przymiotników 27 kwietnia 2107r. obchodzone były urodziny Króla Willema-Alexandra. Jest to święto całego Królestwa Niderlandów. Zapraszamy na relację z obchodów, które miały miejsce w Ambasadzie Królestwa Niderlandów w Warszawie.
 
"Photo Race - fotograficzny wyścig"
Kategoria Kultura i Sport
„Photo Race – fotograficzny wyścig” "Photo Race" to pierwszy w mieście Biała Podlaska i okolicach konkurs o charakterze internetowego show, które całą swoja uwagę skupi na lokalnych mistrzach fotografii.
 
Muzyka u Radziwiłłów
Kategoria Kultura i Sport
Muzyka u radziwiłłów Zapraszamy na następny koncert z cyklu Muzyka u Radziwiłłów. Zupełnie nowy program zaprezentuje orkiestra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej a solistami będą uczniowie oraz nauczyciele szkoły.
 
Bialski Chór zwyciężył w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy - FILM
Kategoria Kultura i Sport
Bialski Chór zwyciężył w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy Młodzieżowy chór parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej SCHOLA CANTORUM MISERICORDIS CHRISTI na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy zajął pierwsze miejsce zdobywając Złoty Dyplom.
 
Targi Hubertus Expo 2017 - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Targi Hubertus Expo 2017 - ZDJĘCIA W dniach 24 - 26 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się Targi Hubertus Expo. Zapraszamy na fotorelację.
 
Szóstka Wicemistrzem Województwa Młodziczek!
Kategoria Kultura i Sport
Szóstka Wicemistrzem Województwa Młodziczek! Uczennice PG nr 5 i S.O.S. zajęły II miejsce w IV Turnieju w o Mistrzostwo Województwa Młodziczek w piłce siatkowej.
 
Brąz siatkarek SP6 Biała Podlaska w Finale Wojewódzkim
Kategoria Kultura i Sport
Brąz siatkarek SP6 Biała Podlaska w Finale Wojewódzkim Młode siatkarki SP 6 w Biała Podlaska - podopieczne Grzegorza Gajewskiego zdobyły brązowy medal podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt „czwórki”.
 
Dźwięki prosto z Hubertus Expo 2017 !
Kategoria Kultura i Sport
Dźwięki prosto z Hubertus Expo 2017 ! W dniach 24 - 26 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się Targi Hubertus Expo. Zapraszamy na relację z występu Klubu Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 344
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.