KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Impresje z wernisażu M. Falkiewicza
Kategoria Kultura i Sport
falkiewicz

Z okazji tegorocznych Dni Białej Podlaskiej, w Muzeum Południowego Podlasia została zorganizowana wystawa malarstwa Macieja Falkiewicza. Artysta, który od ponad trzydziestu lat mieszka i pracuje na Podlasiu, prezentuje swoje najwartościowsze prace.

  
 
Pałac w Kozłówce
Kategoria Kultura i Sport
palac

We wsi Kozłówka znajduje się pałac rodziny Zamoyskich. Został on zbudowany przez wojewodę chełmskiego w latach 1736-1742. Pałac zachwyca swoim bogatym wyposażeniem. Obok pałacu znajduje się kaplica wzorowana na wersalskiej z nagrobkiem Zofii z Czartoryskich Zamojskiej, ogród w stylu francuskiego baroku oraz powozownia.

 
Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim
Kategoria Kultura i Sport
janow

Padł rekord na aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim - klacz Kwestura została sprzedana za zawrotną sumę 1 miliona 125 tysięcy euro. Inne konie również zyskały wysoką cenę. Wśród nabywców aukcji w Janowie byli: Brytyjczycy, Belgowie, Saudyjczycy i Włosi.

 
Mecz siatkówki - wideo
Kategoria Kultura i Sport
/interwizja.edu.pl/pliki/grafika/artykuly/sport/siatkowka1.jpg

W styczniu 2008 siatkarki ze Szkolnego Klubu Sportowego "Szóstka" Biała Podlaska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Leszczynowej 16 wygrały 3:1 z Biłgorajskim Klubem Sportowym SZÓSTKA.

 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 nast. » koniec »»

Pozycje :: 341 - 344 z 344
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.