KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Jubileusz 90-lecia istnienia chóru "Echo Podlasia" - FILM
Kategoria Kultura i Sport
Jubileusz 90-lecia istnienia chóru "Echo Podlasia" - FILM W bieżącym roku chór "Echo Podlasia" obchodzi swoje dziewięćdziesiąte urodziny i z tej okazji przygotowane zostały obchody jubileuszowe połączone z koncertem chóru. Zapraszamy na relację wideo.
 
Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej
Kategoria Kultura i Sport
Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej W dniach 7 - 9 lipca br. w Wojciechowie odbędą się Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej.
 
XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalstwa - ZDJĘCIA W dniach 27 czerwca - 9 lipca w Wojciechowie odbywają się XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie 
 
Siatkarki "Szóstki" brązowymi medalistkami
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki "Szóstki" brązowymi medalistkami 22 czerwca w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodziczek w siatkówce plażowej. Uczennice PG nr 5 i SOS zdobyły brązowy medal i awansowały do Półfinału Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej.
 
Jubileusz 90-lecia istnienia chóru "Echo Podlasia" - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Jubileusz 90-lecia istnienia chóru "Echo Podlasia" - ZDJĘCIA Chór "Echo Podlasia" w tym roku obchodził swój jubileusz 90-lecia istnienia. Zapraszamy na fotorelację.
 
Siatkarki PG Nr 5 dziewiąte w Polsce
Kategoria Kultura i Sport
Siatkarki PG Nr 5 dziewiąte w Polsce W dniach 14-17.06.2017r w Elblągu odbył się Finał Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Bardzo dobrze spisały się uczennice PG Nr 5 w Białej Podlaskiej i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Podopieczne  Grzegorza Gajewskiego rywalizowały z najlepszymi szkołami w Polsce i  zajęły IX miejsce.  
 
BRĄZOWY MEDAL SIATKAREK PG NR 5
Kategoria Kultura i Sport
 BRĄZOWY MEDAL SIATKAREK PG NR 5 8 czerwca br. w Lublinie odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w siatkówce plażowej dziewcząt. Bardzo dobrze spisały się podopieczne Grzegorza Gajewskiego, które wywalczyły brązowy medal.
 
"SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski
Kategoria Kultura i Sport
 "SZÓSTKA" w Mistrzostwach Polski 27 maja 2017r. w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Województwa w mini siatkówce dziewcząt KINDER+SPORT. Bardzo dobrze spisały się uczennice SP 6 reprezentujące SKS "Szóstka", które wywalczyły srebrny i brązowy medal.    
 
Wieczór Bachowski
Kategoria Kultura i Sport
Wieczór Bachowski Serdecznie zapraszamy!  na Wieczór Bachowski, który odbędzie się już w niedzielę 4 czerwca 2017 r. o godz.19-tej, w SALI CHÓRU "Schola Cantorum Misericordis Christi" przy plebanii kościoła pw. Chrystusa Miłosiernego.
 
Spotkanie autorskie z dr Grzegorzem Jackiem Pelicą
Kategoria Kultura i Sport
Spotkanie autorskie z dr Grzegorzem Jackiem Pelicą Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie  z  dr Grzegorzem Jackiem Pelicą, autorem książki "Rodzinny obrządek wschodni w Rzeczypospolitej".
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 344
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.