KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

test
Krzysztof Ziemiec o sprzeciwie wobec granic w mediach i reklamie
Kategoria Edukacja
Ziemiec
Podczas konferencji dotyczącej seksualizacji kobiet i dziewcząt w mediach i reklamie, zapytaliśmy dziennikarza Krzysztofa Ziemca o to skąd w gronie dziennikarzy pojawia się sprzeciw wobec tworzenia granic w mediach i reklamie.
 
Studium Celne - rewelacyjny wynik spedytorów
Kategoria Edukacja
Studium Celne
30 sierpnia zostały ogłoszone wyniki egzaminu zawodowego, który zdawali także słuchacze Studium Celnego w czerwcu. Jak okazało się słuchacze z kierunku technik spedytor zdali ten egzamin rewelacyjnie. 
 
Technik BHP obowiązkowy dla inspektorów BHP
Kategoria Edukacja
Magda
Od 1 lipca weszły zmiany w przepisach BHP związane z wykształceniem osób zajmujących się bezpieczeństwem i higiena pracy. Inspektorzy BHP muszą posiadać minimum tytuł technika BHP.
 
O problemach w edukacji...
Kategoria Edukacja
Joanna Marchel
Zapytaliśmy dr Joanna Marchel Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska, o to, jak poradzić sobie z ogromną dysproporcją między ciągle rosnącą ilością absolwentów liceów a malejąca ilością absolwentów szkół zawodowych.
 
Ponad 20 lat pracy dla edukacji - rozmowa z Naczelnik Edukacji UM Biała Podlaska
Kategoria Edukacja
Joanna Marchel
Z końcem sierpnia dr Joanna Marchel opuszcza urząd Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska. Poprosiliśmy Panią Naczelnik o podsumowanie swojej kadencji.
 
Zakończenie roku w Platerce
Kategoria Edukacja
Zakończenie roku
28 czerwca towarzyszyliśmy uczniom II LO im. E. Plater w Białej Podlaskiej podczas zakończenia roku. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej uroczystości.
 
Rynek pracy w opinii uczniów KLO w Białej Podlaskiej
Kategoria Edukacja
Targi
W kwietniu w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. C. Norwida w Białej Podlaskiej odbyła się debata na temat rynku pracy zorganizowana przez Podlaską Agencję Consultingową RECTUS-WOC.
 
Targi Pracy i Edukacji OHP w Radzyniu Podlaskim
Kategoria Edukacja
Targi
W kwietniu w Radzyniu Podlaskim odbyły się Targi Pracy i Edukacji, których organizatorami byli: OHP w Radzyniu Podlaskim oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim.
 
Matura 2013 z języka angielskiego w opinii bialskich maturzystów
Kategoria Edukacja
Matura
9 maja to ostatni dzień obowiązkowych matur. Dzisiaj abiturienci z całej Polski pisali maturę z języka angielskiego - poziom podstawowy. Zapytaliśmy uczniów III LO im. A. Mickiewicza w Białej Podlaskiej o to jak oceniają tegoroczną maturę z j. angielskiego.
 
Matura 2013 - Bialscy abiturienci o maturze z matematyki
Kategoria Edukacja
Matura
8 maja abiturienci z całej Polski pisali maturę z matematyki - poziom podstawowy. Zapytaliśmy uczniów I LO im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej o to jak oceniają tegoroczną maturę z matematyki.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 160
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.