KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

test
XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego w Studium Celnym - FILM
Kategoria Edukacja
XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego w Studium Celnym - FILM 10 września br. w Studium Celnym w Białej Podlaskiej odbyła się XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego. Zapraszamy na wideorelację.
 
Nauczyciele odznaczeni za swoją pracę. Obchody Dnia Edukacji Narodowej - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja
Nauczyciele odznaczeni za swoją pracę. Obchody Dnia Edukacji Narodowej - ZDJĘCIA 12 października w ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej miały miejsce Wojewódzkie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nauczyciele z Białej Podlaskiej i okolic zostali odznaczeni za wieloletnią pracę.
 
Nowe miejsca pracy w oświacie
Kategoria Edukacja
Nowe miejsca pracy w oświacie O reformie oświaty oraz o uzależnieniach od cyberprzestrzeni rozmawialiśmy z Panią Teresą Misiuk - Lubelskim Kuratorem Oświaty
 
NIK o szkolnictwie zawodowym - System szkolnictwa zawodowego nie jest skuteczny
Kategoria Edukacja
NIK o szkolnictwie zawodowym Mimo iż na rynku brakuje fachowców, to absolwenci szkół zawodowych nie znajdują zatrudnienia. Poziom bezrobocia w tej grupie wynosi aż 41 proc. Główną przyczyną takiej sytuacji jest niedopasowanie oferty szkół zawodowych do potrzeb rynku pracy i niewystarczające warunki do nauki zawodu, co wpływa na jakość pracowników po zawodówkach.
 
XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego w Studium Celnym - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja
XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego w Studium Celnym - ZDJĘCIA 10 września br. w Studium Celnym w Białej Podlaskiej odbyła się XVII Inauguracja Roku Dydaktycznego. Zapraszamy na fotorelację.
 
Przedsiębiorczość w kształceniu zawodowym - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja
Przedsiębiorczość w kształceniu zawodowym - ZDJĘCIA 30 czerwca w Sejmie RP odbyła się konferencja "Przedsiębiorczość w kształceniu zawodowym - szanse i zagrożenia wyboru zawodu". 
 
Dni Otwarte ZS im.Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim-FILM
Kategoria Edukacja
Dni Otwarte ZS im.Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim-FILM W dniu 24 maja Stadnina Koni w Janowie Podlaskim gościła gimnazjalistów, ich nauczycieli i rodziców na Dniach Otwartych ZS im. A.Naruszewicza
 
III Festiwal KMO Wschodniej Polski - FILM
Kategoria Edukacja
III Festiwal KMO Wschodniej Polski - FILM 20 maja br. w Zespole Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej odbył się III Festiwal Klubu Młodego Odkrywcy Wschodniej Polski.
 
Brakuje nam edukacji zawodowej
Kategoria Edukacja
Brakuje nam edukacji zawodowej Coraz większą barierą rozwojową w naszym regionie jest brak rąk do pracy. Zapytaliśmy Wicemarszałka Województwa Lubelskiego, Artura Walaska, jak władze wojewódzkie widzą ten problem i jak można temu przeciwdziałać.
 
Dni Otwarte ZS im. A. Naruszewicza w Stadninie Koni - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja
Dni Otwarte Zespołu Szkół z Janowa POdlaskiego W dniu 24 maja Stadnina Koni w Janowie Podlaskim gościła gimnazjalistów, ich nauczycieli i rodziców na Dniach Otwartych ZS im. A.Naruszewicza
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 160
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.