KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

test
Absolwentka bialskiego Ekonomika trzecia w kraju - FILM
Kategoria Edukacja
Absolwentka bialskiego Ekonomika trzecia w kraju - FILM Zapraszamy na relację z wręczenia nagrody w Konkursie pod nazwą : "Technik Absolwent" , w którym trzecie miejsce w skali województwa i kraju zajęła absolwentka bialskiego Ekonomika - Katarzyna Charkiewicz.
 
INTERSTUDENCI 2017 nagrodzeni!
Kategoria Edukacja
INTERSTUDENCI 2017 nagrodzeni! Sowmya Thottambeti z Indii, Vadym Melnyk z Ukrainy, Seyed Mohammadreza Sadr z Iranu, Omar Al-Obaidi ze Szwecji/Iraku, Sabina Brazevic z Litwy i Anastasiya Niakrasava z Białorusi to zwycięzcy siódmej edycji Konkursu na najlepszego studenta zagranicznego INTERSTUDENT 2017.
 
Sukces bialskich szkół na międzynarodowych targach w Berlinie - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja

Sukces bialskich szkół na międzyanrodowych targach w Berlinie

Centrum Dzieci, Młodzieży i Rodziny w Berlinie, prawie 60 firm szkolnych z Europy i Azji, około 1500 odwiedzających. Wymiana doświadczeń, nowe znajomości. Tak w skrócie można by opisać 8. Międzynarodowe Targi Firm Szkolnych, które odbyły się 21 i 22 lutego w Berlinie. 
 
Młodzież z Platerki i Mickiewicza wystąpi na targach w Berlinie
Kategoria Edukacja
Młodzież z Platerki i Mickiewicza wystąpi na targach w Berlinie

Dużego wyróżnienia doczekały się dwie szkoły z Białej Podlaskiej: Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Emilii Plater oraz III LO im. Adama Mickiewicza. 

 
"Komunizm - teorie i praktyki"
Kategoria Edukacja
"Komunizm - teorie i praktyki",

W imieniu zespołu Ośrodka Studiów Kulturowych i Literackich nad Komunizmem IBL PAN zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Komunizm - teorie i praktyki".

 
INTERSTUDENT 2017  Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce!
Kategoria Edukacja
INTERSTUDENT 2017 – Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce!

Studenci z Indii, Ukrainy, Szwecji, Etiopii, Maroka, Litwy, Albanii, Ghany, Kanady, Malezji, Turcji, Iranu, Mali, Kazachstanu i Holandii znaleźli się w gronie nominowanych do tytułu INTERSTUDENT 2017.

 
Ranking najlepszych liceów i techników 2017
Kategoria Edukacja
Poznaj najlepsze licea i technika 2017

Już 10 stycznia ogłoszone zostały w Warszawie wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017 prezentującego najlepsze licea i technika w Polsce.

 
Poznaj najlepsze licea i technika 2017
Kategoria Edukacja
Poznaj najlepsze licea i technika 2017

Już 10 stycznia ogłoszone zostaną w Warszawie wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017 prezentującego najlepsze licea i technika w Polsce.

 
Rankingi w centrum uwagi
Kategoria Edukacja
Rankingi w centrum uwagi

Przedstawiciele głównych międzynarodowych rankingów akademickich podzielą się swoimi doświadczeniami z rektorami polskich szkół wyższych podczas konferencji "Polskie uczelnie w światowej perspektywie" (Warszawa, 1-2 grudnia).

 
VII Międzyrzeckie Targi Pracy i Edukacji - ZDJĘCIA
Kategoria Edukacja
VII Międzyrzeckie Targi Pracy i Edukacji - ZDJĘCIA 26 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się VII Międzyrzeckie Targi Pracy i Edukacji. Zapraszamy na fotorelację.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 160
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.