KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

test
Matura 2009 - język polski
Kategoria Edukacja
matura.jpg

Opinie maturzystów dotyczące poziomu trudności oraz zakresu wiedzy potrzebnej do napisania tegorocznej matury z języka polskiego...

 
Zwalczanie agresji i przemocy w szkole
Kategoria Edukacja
kuratorium.jpg

Wywiad z Panią Anną Dudek Janiszewską Wicekurator Oświaty Kuratorium w Lublinie dotyczący przeciwdziałaniu agresji w szkołach ...

 
Kształcenie zawodowe docenione
Kategoria Edukacja
 W dniu 16 lutego 2009 r Kuratorium Oświaty w Lublinie, wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie i Urzędem Miasta Chełm, pod patronatem Wojewody Lubelskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego, zorganizowało konferencję pod tytułem: „Kształcenie zawodowe ...
 
Zawód "Prawnik"
Kategoria Edukacja

Dr Brygida Kuźniak pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizująca się w prawie międzynarodowym i europejskim, wyraża swój pogląd na temat dopuszczania młodych ludzi do zawodów prawniczych.

 
Wywiad z finalistkami konkursu wiedzy o Powstaniu Styczniowym
Kategoria Edukacja
wywiad z finalistkami Dnia 28.11.2008 po zakończeniu obchodów 40-lecia TPN w Miedzyrzecu Podlaskim wręczono dyplomy finalistkom konkursu wiedzy o Powstaniu Styczniowym. Najlepsze okazały się uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.
 
Prawa człowieka i przedszkola priorytetami w roku szkolnym 2008/2009
Kategoria Edukacja

Dnia 27 sierpnia 2008 r. w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Babisza z Dyrektorami szkół i placówek  z miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego. Podczas spotkania przedstawiono wnioski wynikające z ...

 
Kształcenie zawodowe daje szanse
Kategoria Edukacja
dudek-janiszewskaKuratorium troszczy się o szkolnictwo zawodowe. Pani Anna Dudek – Janiszewska, Lubelski wicekurator oświaty zapoznała się z bazą zawodową szkolnictwa w mieście Biała Podlaska. Odwiedziła między innymi bialski ZDZ.
 
Strajk nauczycieli - 27 maja 2008
Kategoria Edukacja
strajk nauczycieliPodczas spotkania z Panią Wiceminister Krystyną Szumilas - sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej,gdzie debatowano na temat przyszłych losów edukacji i pracowników oświatowych, Pani Teresa Sidoruk – Prezes ZNP w Białej Podlaskiej zapowiedziała strajk pracowników oświaty na 27 maja 2008r. Głównym postulatem związku jest utrzymanie dla nauczycieli możliwości przechodzenia na wcześniejszą emeryturę.
 
Wiceminister w Białej Podlaskiej
Kategoria Edukacja
Wiceminister w Białej Podlaskiej

W piątek 18 kwietnia 2008 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej gościła Pani wiceminister Krystyna Szumilas - sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

 
Szkolne eksperymenty
Kategoria Edukacja
/interwizja.edu.pl/pliki/grafika/artykuly/szkolne_eksperymenty.jpg

W Publicznym Gimnazjum Nr 3 w Białej Podlaskiej odbyły się pokazy przygotowane przez Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie bialskich szkół w dniach 15-17 kwietnia mogli zwiedzać stanowiska z naukowymi zabawami i doświadczeniami z różnych dziedzin nauki: fizyki, chemii, biologii i matematyki. Uczniowie mogli samodzielnie, całkowicie bezpiecznie bawić się i eksperymentować.

 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast. » koniec »»

Pozycje :: 151 - 160 z 160
Copyright 2020 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.