Hemarex
 
Super Mind

KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

Ostatnio najpopularniejsze

Lublin
Lublin gospodarzem międzynarodowej wizyty studyjnej - Interreg Europe
Kategoria Lublin
Lublin gospodarzem międzynarodowej wizyty studyjnej - Interreg Europe  W dniach 12-14 września Lublin będzie gościł dwudziestu czterech przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu reprezentujących 9 europejskich państw, działających na rzecz wzrostu konkurencyjności przemysłów kreatywnych i przemysłów kultury.
 
Podstrefa Lublin  10 lat w dążeniu do innowacyjnej gospodarki miasta
Kategoria Lublin
Podstrefa Lublin – 10 lat w dążeniu do innowacyjnej gospodarki miasta - zaproszenie na konferencję prasową 21 września br. w centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się konferencja poświęcona jubileuszowi 10-lecia Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC Podstrefy Lublin
 
700. urodziny Miasta Lublin
Kategoria Lublin
700. urodziny Miasta Lublin 15 sierpnia o godz. 20.00 na placu Zamkowym największe głosy polskiej estrady, lubelscy wokaliści, orkiestry i chóry, spotkają się na jednej scenie, żeby opowiedzieć swój lubelski sen!
 
Lubella z drugim zezwoleniem na działalność w Podstrefie Lublin
Kategoria Lublin
Lubella z drugim zezwoleniem na działalność w Podstrefie Lublin Polskie Zakłady Zbożowe Lubella, lider na rynku makaronów w Polsce oraz znany producent wyrobów zbożowych, otrzymał drugie pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Podstrefie Lublin.
 
Lublin w gronie najlepszych firm ABSL
Kategoria Lublin
Lublin w gronie najlepszych firm ABSL Lublin jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Tak wynika z raportu Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).
 
Pasje ludzi pozytywnie zakręconych - festyn edukacyjny
Kategoria Lublin
Pasje ludzi pozytywnie zakręconych - festyn edukacyjny 11 czerwca br. w Lublinie odbędzie się VIII edycja Festynu Edukacyjnego "Pasje ludzi pozytywnie zakręconych"
 
UDS KOLEJNY RAZ MISTRZAMI
Kategoria Lublin
UDS KOLEJNY RAZ MISTRZAMI
Po trzydniowych zmaganiach na parkiecie podczas Krajowych Mistrzostw IDO tancerze UDSu zdobyli 6 ZŁOTYCH MEDALI i tytułów MISTRZA POLSKI 2017.
 
Czwarta edycja Check IT
Kategoria Lublin
Czwarta edycja Check IT Już 15 marca 2017 roku odbędzie się czwarta edycja Konferencji CHECK IT w hali A Targów Lublin S.A. w godz. 8:45 – 15:15. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli informatyki.
 
Convergys silnie rozwija się w Lublinie
Kategoria Lublin
Convergys silnie rozwija się w Lublinie Obecny od 2014 r. w Lublinie Convergys Corporation, światowy lider w zarządzaniu relacjami z klientami, rozszerza swoją działalność. Firma, która dziś zatrudnia 120 osób planuje zwiększenie zatrudnienia o kolejnych 60 osób.
 
Konferencja WUP w Lublinie pt. "PO WER - dobry start dla młodych"
Kategoria Lublin
Konferencja WUP w Lublinie pt. "PO WER - dobry start dla młodych" Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, serdecznie zaprasza na konferencję „PO WER – dobry start dla młodych”, podczas której zaprezentowane zostaną działania realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, na terenie województwa lubelskiego.
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 24
Copyright 2018 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.