KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Włodawa
Zaśpiewali dla Kacperka!
Kategoria Włodawa
Zaśpiewali dla Kacperka Takiego koncertu we Włodawie jeszcze nie było. Dwudziestu wokalistów na scenie, blisko pół tysiąca osób na widowni, gorąca atmosfera i szczytny cel.
 
Zaproszenie na majówkę do Włodawy
Kategoria Włodawa
Zaproszenie na majówkę do Włodawy Burmistrz Włodawy zaprasza na Miejską Majówkę w dniach 30 kwietnia - 3 maja.
 
SMS Włodawa - w II lidze !
Kategoria Włodawa
SMS Włodawa – w II lidze ! Awans w lidze tenisa stołowego juniorów  Stowarzyszeni Miłośników Sportu Włodawa.
 
Włodawska Rada Seniorów coraz bliżej
Kategoria Włodawa
Włodawska Rada Seniorów coraz bliżej Na marcowej sesji Rady Miejskiej we Włodawie radni przyjęli uchwałę w sprawie powołania Włodawskiej Rady Seniorów.
 
Spotkanie informacyjne w sprawie OZE
Kategoria Włodawa
Spotkanie informacyjne w sprawie OZE 5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie odbyło się spotkanie dotyczące przygotowywania projektu związanego z instalacją urządzeń dostarczających energię cieplną lub elektryczną z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.
 
Kacper z Włodawy prosi o pomoc
Kategoria Włodawa
Kacper z Włodawy prosi o pomoc Kacper urodził się 11 grudnia 2009 roku. Krótko potem rodzina dowiedziała się że chłopczyk jest jest chory na Mukowiscydozę. Możemy mu pomóc w walce z chorobą!
 
Włodawa czeka na nowe miejsca pracy
Kategoria Włodawa
Włodawa czeka na nowe miejsca pracy Dwie firmy z Wielkopolski są zainteresowane budową swoich zakładów produkcyjnych we Włodawie. Pracę w nich będzie mogło znaleźć nawet 50 osób.
 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
Kategoria Włodawa
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” 18 marca w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbyły się eliminacje miejskie XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
 
Delegacja z Włodawy z wizytą w Izraelu
Kategoria Włodawa
Delegacja z Włodawy z wizytą w Izraelu Od 29 lutego do 4 marca delegacja włodawskich samorządowców z burmistrzem Włodawy Wiesławem Muszyńskim i starostą włodawskim Andrzejem Romańczukiem na czele przebywała z roboczą wizytą w izraelskim mieście Kiryat Motzkin.
 
Zapraszamy na wernisaż malarstwa Doroty Kulickiej
Kategoria Włodawa
Zapraszamy do Włodawy na wernisaż malarstwa Doroty Kulickiej Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza na wystawę malarstwa Doroty Kulickiej „Uprzedmiotowiony”. Wernisaż odbędzie się 17 marca 2016 r., godzi. 17:00 Galeria Na Parterze MBP we Włodawie ul. Przechodnia 13.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 111
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.