KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Włodawa
III Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
Kategoria Włodawa
III Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej 25 maja 2016 roku już po raz trzeci odbył się Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.
 
Zagłosuj na "Włodawianina Roku 2015"
Kategoria Włodawa
Włodawska Rada Seniorów coraz bliżej Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Włodawianin Roku 2015”. Do konkursu zgłoszonych zostało ośmiu kandydatów: Edmund Brożek, Jacek Chęć, ks. Stanisław Dadas, Bogusława Górska, Józef Kędzierawski, Arkadiusz Rubacha, Irena Rutkowska-Borgoń i Elżbieta Wołoszun.
 
Kolejny partner zagraniczny Włodawy
Kategoria Włodawa
Kolejny partner zagraniczny Włodawy 23 maja na zaproszenie tamtejszych władz, delegacja włodawskich samorządowców z Burmistrzem Wiesławem Muszyńskim na czele gościła w Lubomlu na Ukrainie.
 
Dni otwarte w szkole muzycznej we Włodawie
Kategoria Włodawa
ni otwarte w szkole muzycznej we Włodawie W dniach 24 – 25 w Szkole Muzycznej I stopnia we Włodawie odbędą się Dni Otwarte.
 
Zaproś Mamę na koncert z okazji Jej święta
Kategoria Włodawa
Zaproś Mamę na koncert z okazji Jej święta Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie zaprasza na Wielką Galę Koncertową „Cudowny świat operetki”.
 
Biblioteka inspiracją - Finał XVI Festiwalu Twórczości Dziecięcej
Kategoria Włodawa
Biblioteka inspiracją – Finał XVI Festiwalu Twórczości Dziecięcej W piątek, 13 maja 2016 r. we włodawskiej książnicy odbył się Finał XVI Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Moja magiczna biblioteka – w 70-lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie".
 
Kadetki i kadeci wyłonili mistrzów województwa
Kategoria Włodawa
Kadetki i kadeci wyłonili mistrzów województwa W sobotę 7 maja w hali sportowej ZSZ i II LO we Włodawie rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa  Województwa  w  tenisie stołowym w  kategorii Kadetów  i Kadetek .
 
Koncert laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej
Kategoria Włodawa
Koncert laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej 5 maja w Urszulinie odbył się koncert finałowy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej. Na konkurs wpłynęło 48 zgłoszeń, w tym 19 zespołów i 29 solistów z jedenastu placówek oświatowych.
 
XIII Ogólnopolski Tygodzień Bibliotek w MBP Włodawa
Kategoria Włodawa
XIII Ogólnopolski Tygodzień Bibliotek w MBP Włodawa Przekazuję informację o planowanych wydarzeniach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek
 
Wielokierunkowe zajęcia terenowe w SOSW Włodawa
Kategoria Włodawa
Zajęcia terenowe Dnia 27 kwietnia 80 uczniów SOSW Włodawa wzięło udział w wielokierunkowych zajęciach terenowych.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 111
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.