KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - listopad 2017
Kategoria Wieści z UE
Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - Styczeń 2017 Środowe posiedzenie 15 listopada rozpocznie się debatą na temat praworządności i demokracji w Polsce z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej i Rady UE.
 
Negocjacje członkowskie z Turcją mogą zostać zawieszone
Kategoria Wieści z UE
Negocjacje członkowskie z Turcją mogą zostać  zawieszone Negocjacje z Turcją w sprawie jej przystąpienia do Unii Europejskiej powinny zostać zawieszone, jeśli projekt zmian w konstytucji, niezgodny z unijnymi kryteriami członkostwa, nie zostanie wycofany - uznał w czwartek Parlament Europejski.
 
Posłowie przyjęli kolejne koncesje handlowe dla Ukrainy
Kategoria Wieści z UE
Posłowie przyjęli kolejne koncesje handlowe dla Ukrainy Parlament poparł we wtorek nowe koncesje handlowe, których celem jest wzrost gospodarczy na Ukrainie.
 
Międzynarodowe korporacje powinny ujawniać podatki płacone w krajach, w których działają
Kategoria Wieści z UE
Międzynarodowe korporacje powinny ujawniać podatki płacone w krajach, w których działają Globalne firmy międzynarodowe powinny upubliczniać informacje dotyczące wysokości podatków płaconych w poszczególnych krajach, zgodnie z wynikiem głosowania we wtorek.
 
Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - lipiec 2017
Kategoria Wieści z UE
Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - lipiec 2017 We wtorek 4 lipca posłowie będą głosować nad projektem sprawozdania autorstwa Jarosława Wałęsy w sprawie wprowadzenia w odniesieniu do Ukrainy tymczasowych autonomicznych środków handlowych uzupełniających koncesje handlowe dostępne na mocy układu o stowarzyszeniu.
 
Wykładowca Studium Celnego złożył petycję w Parlamencie Europejskim
Kategoria Wieści z UE
Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - Październik część druga 2016 Wykładowca Studium Celnego, Sekretarz Naukowy "Kwartalnika Celnego"  - Andrzej Halicki złożył w Parlamencie Europejskim petycję o zmianę unijnej dyrektywy 2008/50/WE w sprawie jakości powietrza i czystego powietrza dla Europy.
 
Aktualności z Fundacji Schumana, 26.04.2017
Kategoria Wieści z UE
Fundacja Schumana Aktualności Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana
Środa, 26 kwietnia 2017
 
Eurobarometr: coraz więcej Europejczyków uważa, że członkostwo w UE jest dla nich dobre
Kategoria Wieści z UE
Biuletyn Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce - Październik część druga 2016 Coraz więcej Europejczyków uważa, że członkostwo w Unii Europejskiej jest dobrą rzeczą. Według najnowszego badania Eurobarometru, poziom wsparcia dla UE wrócił do poziomu sprzed kryzysu w 2007 roku i sięgnął 57%, ...
 
Posłowie wzywają do przeglądu relacji UE-Turcja i zawieszenia rozmów akcesyjnych
Kategoria Wieści z UE
Posłowie wzywają do przeglądu relacji UE-Turcja i zawieszenia rozmów akcesyjnych Europa nie zamyka drzwi przed Turcją, ale ostatnie wydarzenia domagają się szukania alternatywy dla tureckiej akcesji do UE, stwierdzili posłowie podczas debaty z Komisarzem Johannesem Hahnem, odpowiedzialnym za rozszerzenie, w środę.
 
Węgry - nowe prawo edukacji atakiem na wolność akademicką?
Kategoria Wieści z UE
Węgry- nowe prawo edukacji atakiem na wolność akademicką Liderzy grup politycznych oraz posłowie przedstawili swoje poglądy na nowe węgierskie prawo dotyczące edukacji, które uważa się za skierowane przeciwko Uniwersytetowi Środkowoeuropejskiemu,...
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 170
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.